pondelok, 24 januára, 2022

FICO: ..“nemá právo byť prezident prezidentom.“

Posledné články

FICO: ..“nemá právo byť prezident prezidentom.“

FICO: .."nemá právo byť prezident prezidentom."
FICO: ..“nemá právo byť prezident prezidentom.“

 

Pred necelými dvomi mesiacmi Pán Fico zvolal tlačovku kde poukázal na to že Prezident Andrej Kiska mieni urobiť vyhlásenie o jeho politickej budúcnosti. Podľa strany Smer-SD to však nebola len náhoda.

Keďže bola verejne známa informácia že na nasledujúci deň (15.5.2018) zasadal výbor národnej rady pre nezlúčiteľnosť funkcií. Ktorý sa zaoberal daňovou správou o finančných operáciách spoločnosti KATAG. A to pred, počas a po prezidentskej kampani v roku 2014.

 

Róber Fico: „Je všeobecné známe že spolumajiteľom tejto firmy a jej konateľom bol súčasný prezident Andrej Kiska. 

Róber Fico ďalej poukazuje na to:

„V roku 2014 som rešpektoval výsledky prezidentských volieb, pretože som vychádzal z predpokladu že boli vedené v duchu fair play.  Média však nedávno uverejnili informácie, podľa ktorých prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska minul počas oficiálnej kampane podstatne viac peňazí ako je zákonom dovolené. A to cez firmu v ktorej v tom čase bol spolumajiteľom aj konateľom. 

 

Róbert Fico taktiež avizuje na to že boli v tejto spoločnosti vedené neoprávnené vratky DPH, účinné ľútosti a ďalšie zvláštné ďanové operácie tejto firmy.

 

To všetko bolo na základe anonymného kandidáta na prezidenta (Róbert Fico poukázal že on to nebol. ), ktorý požiadal finančnú správu aby zodpovedala sériu otázok udržiavania zákonov zo strany Prezidenta Andrej Kisku.

Ako je už známe členom strany Smer-SD môžu robiť čo ich len napadne. Hrabať sa im v účtoch a iné veci.
Preto požiadal Róbert Fico aby prezident Kiska dal súhlas na zverejnenie celej informácie z finančnej správy, aby dal súhlas na zverejnenie všetkých údajov o činnosti KTAG a to v roku 2013 a 2014.

Preto je pochopiteľné pýtať sa či má právo Andrej Kiska sedieť na stoličke prezidenta Slovenskej Republiky. 

 

FICO: ..“nemá právo byť prezident prezidentom.“ (9:18sec.). – FICO: ..“nemá právo byť prezident prezidentom.“

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Uvp0dZ8ybXY  (9:18sec.). – FICO: ..“nemá právo byť prezident prezidentom.“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články