Slovensko

Fico povedal pravdu o Americkej ropnej invázii v Iraku!

Fico povedal pravdu o Americkej ropnej invázii v Iraku! Americký imperializmus je téma sama o sebe a dala by sa o nej...

Napísal Daniel · >
Fico povedal pravdu o Americkej ropnej invázii v Iraku!

Fico povedal pravdu o Americkej ropnej invázii v Iraku! Americký imperializmus je téma sama o sebe a dala by sa o nej napísať pekne hrubá literatúra. Rôzne údajne fakty z úst Amerických politikov na adresu falošných režimov sú klamlivé a vymyslené za účelom obohatenia USA. Spojené štáty Americké už desaťročia vedú dobyvačné vojny z cieľom nastolenia demokracie aj za cenu humanitárnych bombarodvaní. „500 tisíc mŕtvych irackých deti stálo zato“!. Vyšlo z úst Balkánskej mäsiarky.

Dnes (6.2.2019) Róber Fico uverejnil video na sociálnej sieti Facebook o postoju našej krajiny k vmiešavaniu sa do vnútroštátnych záležitostí Venezuely.
My všetci dnes vieme ako funguje svetová demokracia pod záštitom USA. Ak sa USA postaví akýkoľvek štát je označený za diktátorský režim. Ak sa v akejkoľvek krajine nachádza ropa, plyn alebo iné vzácne nerastné suroviny, daný štát a jeho vláda je označená za diktátorský režim. Režim, ktorý je krivo obvinený za útoky na vlastné obyvateľstvo.

Pričom ak Spojené štáty a jednotky NATO bombardovali územie Srbska (Juhoslávia) za pomoci Mikuláša Dzurindu v roku 1999. Kde zomerlo tisícky nevinných ľudíl, civilistov tak samozrejme sa nič nedialo. A USA a NATO nie sú z ničho obvyňované. Lebo liberálna mediálna mafia!

Bombardovanie Juhoslávie
Bombardovanie Juhoslávie

Madeleine Albrightová ako balkánska mäsiarka?
Bývalá ministerka zahraničných vecí USA Madeleine Albrightová (pôvodom Češka) povedala:

„500 tisíc mŕtvych Irackých deti stálo zato“

 

 
 

Toto je presný príklad Amerického imperializmu. Toho imperializmu, ktorý robí len správne rozhodnutia, bohužiaľ len vo svoj prospech. Pozrime sa na to ako skončila Líbya, ktorá sa spostavila USA. Kedysi super bohatá krajina, kde sa ľudia mali ekonomicky lepšie ako vo vysepolom Švajčiarku. No dnes len územie ovládane militarizovaný skupinami. Takto mala skončiť aj Sýria ak by nepožiadala o pomoc Ruskú federáciu.

Pričom Muammar al-Kaddáfí (Bývalý predseda vlády Líbye), hovoril Baššár al-Asad-ovi o tom čo robí USA vo svete. A, že aj po jeho ropu sú prídu. Baššár al-Asad sa vysmial Kaddáfimu! Presne tak ako sa smiali všetci.

Fico povedal pravdu o Americkej ropnej invázii v Iraku!

Hneď v úvode videa Róber Fico hovorí o tom ako stiahol naších vojakov z územia Iraku. Nakoľko nevidel dôvody

,,“prečo by sa SLovensko malo zúčastniť na Americkej ropnej invázií“,,

On a zrejme jeho vláda nikdy neverila dôvodom začatia vojny západom v Iraku. A ako tvrdí, mali pravdu nakoľko tvrdenia o ktoré sa opierala invázia bol vymyslené. Taktiež hovorí o tom, že odmieta uznanie Kosova a má nato niekoľko racionálnych argumentov.
Slovensku vraj svedčí ak si zachováva zdravý úsudok a keď sa opera o princípy medzinárodného práva.

„Z kokpitov Amerických stíhačiek sa totiž nikdy nič trvale nevyriešilo“

Podľa slov Fica to čo sa deje okolo Venezuele je „učebnicov príklad“ na zlikvidovanie politického režimu a do čela krajiny posadiť politickú bábku. Ľavicoví režim vo Venezuele je vraj tŕňom v oku liberálneho západu. Ale halvný dôvod je podľa Fica ropa.
Ako príklad uvádza vyvraždenie 800 000+ občanov vo Rwande. Pričom západ na túto udalosť nečinne prizeral. Venezuela je však iný prípad a Slovensko nemôže byť podľa Fica „stranné“.

Slovensko sa musí riadiť zasadou:

„nezasahovať do vnútOrných záležitostí inej krajiny“

Slovensko má podporovať politický dialóg vo Venezuele. A to nie preto aby nás pohladkali vo Washingtone alebo v Moskve.

„Ak sa liberálnemu západu opäť podarí poblázniť pol sveta, ako to bolo v prípade Iraku. Možno sa dočkáme ďalšieho príkladu riešenie politických otázok hrubou vojenskou silou ďalekosiahlymi dôsledkami občanov Venezueli.“


Zdroj:
en,wikipedia,org/wiki/Operation_Uphold_Democracy,
bbc,com/news/world-africa-13431486,
Fico povedal pravdu o Americkej ropnej invázii v Iraku!
Fico povedal pravdu o Americkej ropnej invázii v Iraku!

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *