piatok, 21 januára, 2022

Fico pred pamätníkom Dubčeka sľubil to, čo nikto nečakal! Ak budeme cítiť podporu TAKTO zastavíme Matoviča…

Posledné články

Fico pred pamätníkom Dubčeka sľubil to, čo nikto nečakal! Ak budeme cítiť podporu TAKTO zastavíme Matoviča…

Ani predsedu SMERU-SD Roberta Fica nezastavili opatrenia vlády a v dnešný sviatočný deň vzdal účtu pri pamätníku Andreja Dubčeka. Fico pripomenul, že najsilnejšia opozičná strana SMER-SD bojuje v parlamente ale aj na uliciach.

Podľa Fica protesty nespravia nič. Preto navrhol referendum. V tomto prípade sa však musí vyzbierať 350 tisíc podpisov.

Celé vyjadrenie Roberta Fica

„AJ V PARLAMENTE, AJ NA ULICIACH NEKOMPROMISNE BOJUJEME ZA VÁS!

Po voľbách sme si mysleli, že budeme bojovať za udržanie sociálneho štátu. Dianie po voľbách ukázalo, že naša opozičná práca musí byť bojom o to základné, o vaše ľudské práva. Na ústavnom súde sme uspeli a špicľovací zákon sme zastavili. Vy nás žiadate, aby sme robili pre vás viac. Preto budeme v parlamente odvolávať vládu I. Matoviča aj keď vieme, že za ním stojí 95 vládnych poslancov.

Zdroj: TASR

Ak chceme zastaviť I. Matoviča, potrebujeme od vás počuť, či chcete referendum o predčasných voľbách. Ak budeme cítiť od vás silnú podporu, podujmeme sa na to a vyzbierame 350 000 podpisov, ktoré sú potrebné na iniciovanie referenda o skrátení volebného obdobia.

Ďakujeme za obrovskú podporu, ktorú ste nám dnes vyjadrili pred pamätníkom Alexandra Dubčeka, na sociálnych sieťach, či inými spôsobmi. Nesklameme“ vyjadril sa na socialnej sieti Facebook Robert Fico

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články