pondelok, 6 decembra, 2021

Fico rozpútal PEKLO proti vláde: Každemu poslancovi, ktorý je pozitívny a príde do NRSR hrozí väzenie od 4 do 10 rokov!

Posledné články

Fico rozpútal PEKLO proti vláde: Každemu poslancovi, ktorý je pozitívny a príde do NRSR hrozí väzenie od 4 do 10 rokov!

Zdroj: Martin Baumann

Bývalý premier a predseda strany Smer-SD reagoval na najnovšiu novinku z dielne hlavného hygienika Jána Mikasa. Podľa Roberta Fica každému pozitívnemu poslancovi na Covid hrozí väzenie od 4 do 10 rokov.

 

Komentár predsedu strany Smer-SD

„V nedeľu večer vyhláškou hlavného hygienika bolo umožnené poslancom národnej rady prísť do parlamentu na mimoriadnu schôdzu, aj keď sú pozitívni na covid 19 alebo boli v kontakte s pozitívnou osobou.“ (Robert Fico)

„Je to obrovská nehoráznosť a fašistické správanie sa vlády I. Matoviča. Upozorňujem, že každý poslanec NR SR, ktorý príde dnes do národnej rady a je pozitívny na covid 19, sa dopúšťa trestného činu šírenia nebezpečnej a nákazlivej ľudskej choroby, za ktorý mu hrozí 4 až 10 rokov.“ (Robert Fico)

„Vyzývam generálneho prokurátora, aby vysvetlil vládnej koalícii, že obyčajnou vyhláškou hygienika nemôžu obchádzať trestnoprávnu zodpovednosť poslancov NR SR“ vyjadril sa Fico na socialnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články