utorok, 7 decembra, 2021

Fico stratil NERVY v priamom prenose! „Toto môže vymyslieť len idiot!“

Posledné články

Fico stratil NERVY v priamom prenose! „Toto môže vymyslieť len idiot!“

Bývalý premier Robert Fico skritizoval vládu premiera Igora Matoviča. Vláda sa rozhodla zaradiť Česko na zoznam rizikových krajín.

Foto: TASR

Turisti a ďalšie skupiny cestujúcich potrebujú negatívny výsledok test na koronavírus, aby sa u nás vyhli karanténe a nasledne testu na infekciu.

Za nedodržanie spomenutých naroadení hygienikov hrozí pokuta 1659 eur. Fico sa toto zavedenie nepozdáva a reštrikcie poriadne skritizoval.

„Chcem sa ako opozičný politik a najdlhšie slúžiaci premiér v histórii Slovenska ospravedlniť občanom Českej republiky. Len idiot môže vymyslieť takéto jednostranné rozhodnutie, ktoré uráža Českú republiku,“ povedal Fico novinárom. Dodal, že obmedzenie spôsobuje škody slovenskému cestovnému ruchu i vo vzťahoch medzi ľuďmi.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Počas chrípkovej sezóny 2018/2019 nahlásili ochorenie chrípkou všeobecní lekári v SR v 157.644 prípadoch. Ťažké akútne respiračné ochorenie, ktoré si vyžaduje hospitalizáciu, bolo potvrdené v 123 prípadoch, pričom u 57 osôb došlo k úmrtiu. Vírus chrípky bol potvrdený u 40 zosnulých – v prevažnej časti prípadov boli laboratórne potvrdené tie vírusy chrípky A, ktoré boli obsiahnuté vo vakcíne proti chrípke. Počas chrípkovej sezóny 2018/2019, ktorá trvala od začiatku októbra 2018 do konca apríla 2019, NEDOŠLO na Slovensku k vypuknutiu CELOŠTÁTNEJ chrípkovej epidémii. Bola klasifikovaná, len ako STREDNÁ, až MALÁ epidemická záťaž. Na Slovensku zomrie ročne na chrípku v priemere vyše 1500 ľudí, z toho vyše 800 práve počas chrípkovej sezóny. zdroj: http://www.uvzsr.sk

    v zimnom období RAPÍDNE narastie počet úmrtí na COVID19, ale RAPÍDNE klesne počet úmrtí na bežnú sezónnu chrípku…skúste hádať PREČO ? v južných krajinách a Afrike je to PRESNE tento trend, sú po zimnom období a sezónnej chrípke. počet úmrtí na bežnú chrípku KLESOL skoro na NULU…!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články