pondelok, 6 decembra, 2021

Fico totálne zničil novinárku. Krajina je v r*ti.. Čo urobíte, keď ho súd oslobodí?

Posledné články

Róbert Fico včera poskytol rozhovor pre Romanu Hlavandu Gogovú z Hospodárskych novín. Rzhovor sa týka tém okolo pandémie COVID-19, Moniky Jankovskej, Kajetána Kičuru ale aj tému okolo Mariána Kočnera.

Už pred uverejnením článku Romani Hlavande Gogovej uverejnil Róbert Fico na sociálnej sieti video. V video v ktorom prirovnáva Hospodárske noviny k bulvárnym správam denníka Nový Čas a Plus sedem dní.

 

Robert Fico uverejnil na svojom profile k videu aj tento text:

DNEŠNÝ ROZHOVOR V TV HOSPODÁRSKYCH NOVÍN „STÁL ZA TO“🤦🏻‍♂️
Pred rozhovorom vo váženom denníku Hospodárske noviny som sa tak, ako vždy, poctivo pripravoval, aby ma žiadna otázka venujúca sa stavu slovenskej ekonomiky nedokázala prekvapiť. No napokon z mojej prípravy nebolo nič, keďže ani jedna otázka neriešila ekonomické témy.

Rozhovor sa totiž týkal môjho postavenia ako štatutára našej strany, M. Jankovskej, K. Kičuru, či stále sa opakujúcej témy Ľ. Blaha a červených hviezd. Dúfam, že „Hospodárky“ uverejnia celý rozhovor, aby ste na vlastné oči videli úroveň slovenských médií.

 

Sfalšované volebné prieskumy?

Novinárka Hospodárskych novín sa pýtala aj na klesajúce preferencie (AKO) strany Smer-SD po odchode Petra Pellegríniho.

„Nikdy nepôjdem s vami do diskusie na tému prieskumy verejnej mienky. Pretože 85% prieskumov je sfalšovaných a kúpených. A opäť to hovorím s plnou vážnosťou nech na mňa podajú agentúry trestné oznámenia. Môžem vám dať recept, ako sa robia prieskumy, koľko to stojí, za, kým ísť. A o 24 hodín máte v médiách prieskum aký chcete.“ Róbert Fico pre Hospodárske noviny.

„Nikdy som ja nekomentoval prieskumy verejnej mienky. A myslím si, že prieskumné agentúry sú ešte viac nedôveryhodné, ako je meteorologický ústav. To je už, čo povedať lebo meteorologický ústav nikdy nič netrafí. A tieto agentúry nie, že nič netrafia ale vedia ešte aj falšovať prieskumy.“ Róbert Fico pre Hospodárske noviny.

 

Marián Kočner? Čo urobíte, keď ho súd oslobodí?

Reportérka sa spýtala aj na tému Mariána Kočnera a jeho údajnej súvislosti z vraždom Jána Kuciaka. Róbert Fico na to odpovedal, že si máme počkať na rozhodnutie súdu. Aj v tomto prípade Róbert Fico akceptuje prezunkciu neviny.

Róbert Fico:
„A čo urobíte všetci, keď daný súd ho oslobodí, čo potom akože urobia v tejto krajine? Ako čo zapálime súd alebo, alebo ja teraz.. Kladiem teoretickú otázku samozrejme. Ja neviem či spáchal, či nespáchal. Ja nevyšetrujem tento trestný čin. Môže súd oslobodiť niekoho?“

„Súd ma v podstate dve rozhodnutia. Buď povie, že je vinný a ho odsúdi alebo povie, že nevinný a oslobodí. Či je také aj také rozhodnutie. Prečo nenecháme (teraz nehovorím o Kočnerovi) prečo tým súdom nenecháme právo sa rozhodovať podľa zákonov. Ja neviem, čo sa tam deje ja to nesledujem, ja si počkám na rozhodnutie súdu. A nech bude to rozhodnutie súdu akékoľvek. Ja ho budem rešpektovať. To je celé, čo môžem k tomuto okamihu povedať.“ Róbert Fico pre Hospodárske noviny.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články