streda, 1 decembra, 2021

Fico vytiahol eso z rukává! „Je to čistý biznis hnutia OĽANO. Je nepredstaviteľné, aby sa robili takéto zlodejstvá“

Posledné články

Fico vytiahol ESO z rukává! „Je to čistý biznis hnutia OĽANO. Je nepredstaviteľné, aby sa robili takéto zlodejstvá“

Bývalý premier Slovenskej republiky Róbert Fico upozornil na bratislavského advokáta Michala Miškoviča na ktorého dlhodobo poukazuje aj bývalý minister zdravotníctva a líder strany Dobrá Voľba Tomáš Drucker.

Zdroj: SITA

Podľa predsedu SMERU je právnik blízky ľuďom Z OĽANO a to predovšetkým ministrovi financií Hegerovi. Najsilnejšia opozičná strana má v pláne na septembrovej parlamentnej schôdzi odvolať ministra Hegera. Podľa Fica ide o čistý biznis hnutia OĽaNO

Zdroj: Robert Fico/ Facebook

„Nie je možné, aby na seba človek nabral zmluvy za státisíce eur. Na každej súťaži sa zúčastnili tie isté tri firmy a vždy zvíťazil pán Miškovič, blízky priateľ pána Hegera. Je nepredstaviteľné, aby sa robili takéto zlodejstvá cez poskytovanie právnych služieb. Musí preto prísť návrh na odvolanie ministra Hegera z funkcie, lebo je to bohapusté vyťahovanie peňazí zo štátneho rozpočtu. Je to čistý biznis hnutia OĽANO,“ uviedol Fico.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články