pondelok, 29 mája, 2023

Fico zhodnotil komunálne voľby novinárov nazval komediantmi

Posledné články

Fico zhodnotil komunálne voľby novinárov nazval komediantmi

Fico zhodnotil komunálne voľby novinárov nazval komediantmi
Fico zhodnotil komunálne voľby novinárov nazval komediantmi

Mediálna hra pokračuje

V súčasnom mediálnom vnímaní je SMER-SD vo vlnách ostrej kritiky, ktorá sa začala po komunálnych voľbách. Práve jednotlivý „nezávislý“ kandidáti dostali priestor ukázať sa (čo v nich je) v nasledujúcich 4 rokov. Tým porazili najsilnejšie „bašty“ SMERU-SD. Išlo predovšetkým o východné mesto Humenné či druhé najväčšie miesto Košice. Typickým príkladom zneužitia mainstreamu sme mohli sledovať v Humennom. Tam vyhral nezávislý kandidát Meríčko, ktorý šokujúco vyhral nad Vaľovou a ďalšími kandidátmi. Nezávislosť vzbudila ešte významnejšiu závislosť v podpore jednotlivých strán u Meríčka. Kampaň Merička bola predovšetkým založená na špinení Jany Vaľovej. Treba podotknúť, že praktiky Jany Vaľovej boli už dávnejšie známe a upozorňoval  o tom aj Martin Daňo. Na druhej strane k zmene prišlo až teraz, pretože to tak mainstream z veľkou pravdepodobnosťou chcel. V Bratislave a Košiciach vyhrali taktiež nezávislí kandidáti. Dokonca Vallo mal najdrahšiu kampaň v historii komunálnych volieb.

Odkiaľ by zobral nezávislí kandidát na kampaň 350 tisíc eur?

To je otázka, ktorú si treba klásť. Je potrebné podotknúť, že mediálna hra z polovice vyšla. Prehralo množstvo „smerákov“ a vyhrali nezávislé „esá“.

Tentokrát je možné voľby nazvať ako Komunálne voľby nezávislo-závislých  kandidátov.

Veľké financie opäť rozhodli vo výbere kandidáta. Môže si za to aj samotný SMER-SD. Kauzy sa najsilnejšej strane vrátili ako boomerang. Ľudia uverili jednoduchému ale priamemu marketingu nezávislosti. Mediálna hra ako komunálne voľby zničili SMER-SD už trvá asi 3 deň. Bývalí premiér a súčasný líder strany SMER-SD Robert Fico vo videu ubezpečil, že najsilnejšia strana neutrpela tak značnú porážku ako to média a opozícia komentuje. Vo videu zhodnotil aj mnohých novinárov. Podľa Fica sa novinári správajú ako komedianti.

Fico zhodnotil komunálne voľby novinárov nazval komediantmi

„Ak akceptujú tvrdenie opozície, že bola úspešná so svojimi výsledkami na úrovni nuly a nevzdorujú tomu šialenstvu, začínajú čím ďalej tým viac ohrozovať demokraciu na Slovensku,“ vyhlásil Fico s tým, že Slovensko patrí medzi najslobodnejšie a najdemokratickejšie krajiny.

„Médiá na druhej strane šmírujú, neoprávnene zasahujú do súkromia ľudí, denne porušujú tlačový zákon, neinformujú alebo dezinformujú, najmä klamú a vymýšľajú si. S jediným cieľom, Kartágo musí padnúť, Smer musí padnúť. Takže komedianti z médií, Smer komunálne voľby vyhral a parlamentná opozícia v obciach neexistuje, opozícia nepredstavuje súčasnej vládnej koalícii žiadnu alternatívu,“

„Napriek tomu, čo za džihád proti Smeru vediete vedzte, že ideme znovu vyhrať parlamentné voľby a nech vás, komediantov, medzi novinármi dobre trafí,“ dodal líder SMERU-SD Robert Fico

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/video-fico-nazval-novinarov-komediantmi-ohrozujucich-demokraciu-na-slovensku

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
Predchádzajúci článokUSA rozširuje sankcie voči Rusku
Ďalší článokAko zbohatol Boris Kollár?

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články