štvrtok, 27 januára, 2022

Ficova FACKA pre premiera! „Celý jeho život je o podvode. Ako podviesť štát na DPH, ako podviesť voličov klamstvami, ako krivo obviniť politických oponentov“

Posledné články

Ficova FACKA pre premiera! „Celý jeho život je o podvode. Ako podviesť štát na DPH, ako podviesť voličov klamstvami, ako krivo obviniť politických oponentov“

Robert Fico sa vyjadril k aktuálnej senzácii Matovičovej diplomovej práce. Podľa Fica je život premiera Matoviča celý o podvode.

FOTO TASR - Pavol Zachar
FOTO TASR – Pavol Zachar

Celé vyjadrenie Roberta Fica

To, že Igor Matovič podvádzal pri diplomovej práci, ma vôbec neprekvapuje. Celý jeho život je o podvode. Ako podviesť štát na DPH, ako podviesť voličov klamstvami, ako krivo obviniť politických oponentov.

Ľudia sa v roku 2020 rozhodli pre zmenu. Médiá im však zatajili, čo za ľudia túto zmenu predstavujú. Keby médiá povedali verejnosti pravdu o Kiskovi, Kollárovi či Matovičovi, neprekročili by títo politici ani prah najzapadlejšieho kultúrneho domu, nieto ešte najvýznamnejších štátnych inštitúcií. Z týchto ľudí sa vyplavuje len to najhoršie, čo sa dá priniesť do politiky. Podvody, faloš a pretvárka.

Foto: TASR/Jaroslav Novák
Foto: TASR/Jaroslav Novák

Často mi vyčítate, keď označujem Matoviča za duševne nespôsobilého. Matovič by nakoniec sám mohol povedať, prečo sa vyhol základnej vojenskej službe. Ale len duševne nespôsobilý a chorý dokáže napadnúť politického oponenta a za podvod s rigoróznou prácou ho onálepkovať najohavnejšími prívlastkami.

A keď to isté urobí on sám, mávne nad svojím podvodom len rukou.

V SMERe – SD si kladieme otázku, či už nie je čas otvoriť ľuďom oči a podať návrh na vyslovenie nedôvery Matovičovi. Nie za diplomovku, ale za jeho charakter. Máme však dilemu, či ústava vôbec umožňuje vyslovenie nedôvery duševne nespôsobilým osobám.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články