pondelok, 29 mája, 2023

Filan spôsobil mediálne šialenstvo! „Žumpa plná zvratkov a výkalov! Raz príde doba, keď sa za seba budeme strašne hanbiť!“

Posledné články

Boris Filan otvorene o médiách. Raz príde doba, keď sa za seba budeme strašne hanbiť!

Zdroj: TASR (Filan), Instagram SAJFA (ILUSTRACNE FOTO)

Kto je Boris Milan?
Boris Milan je jeden z najznámejších slovenských spisovateľov. Venuje sa tak isto aj tvorbe textov či dramaturgii. Milan tak isto rad cestuje. Jeho tvorbu predovšetkým poznajú fanusici legendárnej Slovenskej rockovej kapely Elán. Napísal tak texty mnoho legendárnych hitov, ktoré sa dodnes hrajú v rádiách. Ide napríklad o „Smrtku na pražskom orloji“ či „Neviem byt sám“

Boris Filan otvorene o médiách

Boris Filan otvorene o médiách. Raz príde doba, keď sa za seba budeme strašne hanbiť!

Pamätajte si!

Raz príde doba, keď sa vynoríme z tohto šialenstva, ktoré nám teraz vzbĺklo v hlavách a budeme sa za seba strašne hanbiť. Budeme sa prepadať od hanby, keď si spomenieme, na čo sme sa pozerali, čo sme čítali  a čo sme počúvali. Ako sme dovolili, aby nás pár šikovných zvrhlíkov dostalo k novinám, časopisom a televíziám, ktoré sú žumpa plná zvratkov a výkalov.

Nebudeme chápať, ako bolo možné profitovať na chorobách a nešťastí našich blížnych. Nebudeme schopní vysvetliť našim deťom  a vnukom, ako sme to dopustili. Budeme sa snažiť nemyslieť na to, akých blbcov a hlupane sme to považovali za celebrity. Budeme sa hanbiť za dobu, keď boli denne na prvých stránkach nagelovaní pajáci a usmievavé opice, ktoré neznášali väčšie série orgazmov s tým istým partnerom. Budeme hovoriť, že na vine vtedy boli oni, akísi neurčití oni, a tí budú medzi nami a budú ukazovať prstom na niekoho neexistujúceho.

Ale my sme spolupáchatelia tohto hnusu, nie iba tí čo to píšu, vydávajú a vysielajú. My s nimi ochotne kolaborujeme tým, že to  pozeráme, počúvame, čítame a kupujeme. Iba toľko som Vám chcel povedať, respektíve nie chcel, ale musel, lebo už mi praskne hlava od toho mlčania.

Spevák Jožo Ráž a textár Filan sú spoloční priatelia už mnoho rokov.

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články