utorok, 18 januára, 2022

Filozofovanie liberálov na Slovensku? Spevačka opäť šokuje!

Posledné články

Filozofovanie liberálov na Slovensku? Spevačka opäť šokuje!

Filozofovanie liberálov na Slovensku? Spevačka opäť šokuje!
Filozofovanie liberálov na Slovensku? Spevačka opäť šokuje!

Slovensko sa po smrti Jána Kuciaka zobudilo z akejsi letargie a predovšetkým sa zobudili herci a umelci, ktorý priahnu po akejsi novodobej liberálnej zmene, ktorá má zabezpečiť lepšiu budúcnosť. Slovenská republika sa už dnes rozdeľuje na tú slušnú a neslušnú časť. Je smutné, že pekárka Anka, ktorá pracuje v pekárni na východnom Slovensku bude voliť Kotlebu, pretože je nespokojná so systémom je automaticky u niektorých menej inteligentná.

Naopak ak mladučký naivný stredoškolák zvolí Progresívne Slovensko je automaticky brány za slušného Slováka. Príchodom nových liberálnejších strán sa krajina ešte viac rozdelila. Mainstream volá po významnejšej liberálnosti a SMER môže aj za 2.svetovú vojnu. Postupne sa zabúda na činy Mikuláša Dzurindu či Ivana Mikloša. Na druhej strane trend liberálov rastie do výšin. Čaputová je prezidenta, Progresívne Slovensko vyhralo Eurovoľby a Kiska založil stranu, s ktorou ide prevziať moc. Trend liberálnych názorov je tak významný, že si dnes umelci môžu povedať naozaj, čo chcú a nemajú stým žiaden problém. Naopak ak by to povedal nejaký alternatíve c mainstream by ho zničil jedným ťahom.

Umelci, Herci a predovšetkým pravicovo orientovaní politici s kúskom centrizmu na srdci sú dnes “cool.

Liberálnymi názormi, z ktorých sa pozastavuje mozog rada “šokuje” speváčka Dorota Nvotová. Podľa nej treba z legalizovať drogy.

Myšlienkové blúznenie liberálov? Spevačka opäť šokuje!

“Drogy treba zlegalizovať. Keby sa dal kokaín kúpiť v lekárni, neboli by mafiáni a kopec mŕtvych” tvrdí speváčka Nvotová, ktorá prednedávnom priznala, že nemá ani štipku vlastenectva. U Nvotovej je zachovanie kultúry úplne jedno. Dostáva sa Slovensko do liberálneho chaosu plných bezduchých názorov umelcov bez štipky národnosti?

Hríb, Korda, Nvotová, Havran, Smatana, Slovák, Kramár sú len ukážkou liberálneho chaosu, ktorý je v súčasnej dobe mainstremom ešte viac podporovaný. Postupne však umiera naša kultúra, hrdosť a patriotizmus. Naopak na svetlo sveta sa dostáva chaos a arogancia liberálov.

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2019/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články