Ako dlho je Putin prezident?

FórumCategory: PutinAko dlho je Putin prezident?
Ako dlho je Putin prezident? 1Adrián Staff asked 12 mesiacov ago

Ako dlho je Putin prezident?

ako dlho je putin prezident

Ako dlho je Putin prezident?

Ako dlho je Putin prezident alebo skôr by znela otázka ako dlho je Putin prezidentom.
No Putin začal ako agent informačnej služby a Ruskej rozviedky ZSSR pod názvom KGB.
A neskôr nastúpil do fnkcie prezidenta Ruskej Federácie zrejme ako druhý prezident tohto novo vzniknutého štátu. A to dňa 31. decembra 1999 a to tým že Jelcin zrada Ruského národa odstúpil zo svojho postu.
Ja som veľmi rád že sa to takto stalo a Vladmír Putin sa stal prezidentom 31.12.1999 (v decembri), kdedže to výrazne pomohlo postoju Ruska vo svete a jeho absolútnej samostatnosti.

Keďže ako vieme Jelcin kolaborovom s USA a dovoľoval a financoval západ z peňazí Ruska.
Čo je ako hrôza pre Ruský ľud ako aj pre samotný štát.
Putin za svojich 19 rokov vlády nastolil Rusko samostatné a zvrchované a priviedol Rusko do značného a silného hospodárskeho rastu.
Dnes si Ruský občania žijú lepšie než EÚ,,, áno nemajú tam platy 20 000€ veď to asi nikto z EÚ, ale majú to čo takmer žiadny štát a to to že ich prezident je ich prezidentom. Je to hlas a voľba ľudu. Stoja za ním a podporujú ho na jeho ceste k lepšiemu Rusku.
Nie ako naší politici a prezident odborne povedané “úžerník”, ktorý je vraj dotovaný západom. Stretol sa so Sorosom! Veď je to hanba pre Slovensko.

Ako dlho je Putin prezident?

Ale späť k Putinovi. Som rád že je prezidentom a že robí to čo robí.
Lebo háji aj našé záujmy, záujmy ktoré nám sú odsúvané an druhú koľaj našími predstaviteľmi ale najme EÚ. To EÚ, ktorá sa pozerá len na plné peňaženky a kasy bánk a nie na východný občanov.

 
 

A to vlastne zodpovedá na otázku ako dlho je Putin prezidentom a to k dnešnému dňu 19 rokov je Putin prezidentom. Môžeme len Rusku závidieť že majú prezidenta takého ako majú. Sláva Putinovi.