">Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť | CAPITAL Fórum

Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť

FórumCategory: ChudnutieAko sa mi podarilo rýchlo schudnúť
Adrián Staff asked 7 mesiacov ago

Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť

Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť
Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť
 
 
 
 

 

Kedy si som bol skutočne veĺmi obézny a snažil som sa veľmi schudnúť. Ono to ako všetky dieti nešlo podľa mojích očakávaní. Veď prečítal som si že za mesiac schudnete toľko a toľko. A ako každý som si povedal: Veď ja schudnem viac. O niečo viac samozrejme.

 
 

No nešlo to! Každá dieta totiš potrebuje nejaký ten čas a aj čas na to aby si naň zvykol organizmus.

 

Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť – Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť

Takže začal som s rôznymi dietami ale skončilo to hrozne. Vôbec mi nezabrali, ale viete schudnúť zo 120 kíl tak to nie je len tak. Tam nestačí len nejaká dieta, alebo niečo podobné. Skutočne potrebujete plán, ktorý je osvečený a zaberie.

 

Behávať

To sa proste pri 120 kilách nedá. A fakt sa to nedá, boleli má kĺby a pľúca mi skoro z hrude vytrhlo. Po behu mi bolo veľmi zle. Napínalo ma a niekedy som aj vracial. Takže vedel som že bez príde o úvahy keď budem mať 90-100 minimálne. Takže bolo potrebné stanoviť iné ciele. A najme také ciele, ktoré by boli reálne a dosiahnuteľné.

Zmenil som jedálniček – Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť

Samozrejmá vec, ktorú som musel zmeniť.
Nedalo sa pi už toľko piva a jedávať nezdravé jedlá a polotovary. Lenže  viete ak ste zvyknutý nakupovať stále to isté. Tak prídete do obchodu a ono vás to tam tiahne. V podstate si hovoríte že kúpite to a to.
Ale ak prekročíte prah obchodu tak ako keby sa predstava strácala.

Aby ste rýchlo nakúpili tak musíte si pridať. A siahnete po tom čo už viete kde je. A to najme v mojom prípade bolo nezdravé jedlá.
Akosi som sa s tým poasoval trocha dlhšie, ale napokon mi pomohla jedíá primitívna vec.

Všetko čo som chcel kúpiť tak som si napísal na papierik a podľa neho som išiel. Inak to nešlo, ale lákalo ma kúpiť čipsy alebo iné nezdravé somarinky.

 

Začal som viac piť vody a čaju na chudnutie

Čaj na chudnutie bola tutovka, ktorú som pil každý deň s citrónom čo mi podľa môjho názoru veľmi pomohlo a som rád že niečo také existuje.
Avšak zemniť pitný režim bolo to najľahšie a zároveň najťažšie. Nikdy som enbol zvyknutý piť toľko vody. No dnes si nedokážem predstaviť ako som v predtým než som schudol mohol piť len 2,3 poháre vody na deň.

Ono dosť často som pil sladené nápoje a presladnenú kávu. Ono s kávy sa chudne, ale radšej s tej zelenej.

Samozrejme že po pití väčšieho obsahu vody sa mi uzdravili aj obličky za čo som neskutočne rád. A cítam sa oveľa lepšie. A aj na páse necítm takú ťažkosť. Čo predtým po jedle bola klasická vec.

 

Mierne som cvičil – Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť

Dnes mám síce nejakých 78 kíl čo je super oproti 120 kilám. Avšak to by som nedokázal bez cvičenia a námahy vo fitku.
Začal som po zmene jedálnička, kávky a čaju na chudnutie brať aj menší doplnok na chudnutie ten mi zredukoval váhu na 25 kíl v prepočte. Ono nikdy by som nesiahol po nejakom nelogickom a nezdravom doplnku, ale odporučila mi ho moja lekárka takže nebál som sa do čoho idem.

Ale poďme teraz k cvičeniu

Ono to všetko vyzerá jednoducho, ale cvičenie mi najviac pomohlo. Začal som pomaly behávať a lákalo ma aj fitko. Začal som mierne cvičiť len hodinku denne, keďže viac som nevládal.
Potom som si za pár eur na 10 cvičení zapaltil trénera, ktorý mi ukázal ako na to a išlo to ako po masle.
Postupom času som začal tráviť vo fitku 2 hodiny aj niečo.

A skutočne som schudol.

 

Doplnky

Téma sama o sebe, ktorú každý odsudzuje keďže dnes je všetko bio, raw a oragnic. V skutočnosti ľudia sami ani nechápu čo to znamená. Len povedia že zdravé. No pozrite sa na oblay BIO produktov v obchode. Samé cukry a nezdravé doplnky. Nič lepšie len viac predrražené.

Musím povedať že schudnúť zo 120 kíl za 78 kíl nie je len tak. Takže doplnok ako píšme hore mi cca pomohol 25 kíl dať dole. A to je predsa veľká váha. A keď vám to odporučí aj vaša lekárka tak som absolútne neváhal.

Moja obvodná lekárka mi odporúčila Fykotín. Skvelý doplnok na chudnutie, ktorý začal zaberať docela rýchlo. Lebo ako zo 120 kíl do 100 kíl som schudol vpohode. No potom to šlo skutočne ťako aj keď som cvičil a pomaly behával. No doplnok na chudnutie mi veľmi pomohol. Čo som veľmi rád že niečo takéto existuje.

 

Záver: Ako sa mi podarilo rýchlo schudnúť

Ono to či schudnete je na vás nie na mne. Či  budete, ale si môžete dovoliť zvyškový čas tráviť v posilovni teda vo fitku je tiež na vás. Lebo nie každá žena to stíha pri deťoch.

Avšak ja som rád že mi moha lekárka pomohla a odporučila mi skvelý doplnok na chudnutie s ktorým len vďaka nemu v prepočte schudol 25 kíl.  Urýchlil si schudnutie o 6 až 9 mesiacov. Čo je skvelé a extrémne takže ďakujem za doplnok Fykotín. 

podpor nás
podpor nás