Je Babiš mafián?

FórumCategory: BabisJe Babiš mafián?
Je Babiš mafián? 1Adrián Staff asked 11 mesiacov ago

Je Babiš mafián?

je babis mafian
Je Babiš mafián

Ako vždy na tomto fóre nechávam som rád keď mi odpisujete na moje príspevky. Najme ak mi komentujete moje príspevky na tomto fóre.

Včera som dostal veľa komentárov pod tento článok: Je Kaliňák mafián? dosť veľa komentárov od Českých bratoch ohľadom toho či je Andrej Babiš Mafián? Niektoré vaše postrehy som nezverejňoval pretože boli dosť nevhodné. A taktiež sa dosť často pýtate na firmu Agrofert. Firmu, ktorá patrí Andrejovi Babišovi.

Je Babiš mafián?

Osobne si nemyslím že by bol Andrej Babiš mafiánom, keďže ako viem tak na to nemáme žiadne dôkazy o tomto fakte. To že média niečo napíšu hneď neznamená že by to mala byť pravda. Treba si uvedomiť kým sú vlastnené média a v koho prospech píšu obsah. A potom si hneď uvedomíme, ktoré sú fakt objektívne a nezávislé.

Andrej Babiš nemá kriminálnu minulosť aspoň podľa dostupných informácií. A vraj ani žiadne prepojenie na podsvetie.
Ak dobre viem tak ani jeho firma Agrofert nemá nič spoločné s podsvetím a funguje čisto na peniazoch, ktoré sú v súlade so zákonom. Agrofert je firma, ktoré ma neskutočné peniaze v obrate. A to dokonca v miliardách Českých korún.
Preto si nemyslím že by bol Babiš odkázaný na peniaze od mafie a preto je absurdné že by mal prepojenie na podsvetie.

 
 
agrofert
agrofert – je babis mafian

Babiš informoval o Mafii

Je známe ako pre nemenovanú televíziu alebo rádio Andrej Babiš informoval o tom že je ťažké súperiť ak mu mafia hádže polená pod nohy. Vraj na neho narafišili kauzu “hnízdo”, ktorá je dosť známa a spojená s jeho osobou. Samozrejme presne nekonkretizoval mená. Ale zrejme sa jednalo o jeho politických rivalov, ktorí mohli takto vraj nečestne postupovať voči jeho osobe.

 

Česka politika je tak isto zaujímavá ako Slovenská. Avšak stále prebiehajúce konflikty medzi vládou a opozíciu na Slovensku ako aj Čechách neriešia bežné problémy občanov. Ľudí to už nezaujíma čie je Kaliňák mafián či je Babiš mafián. Je to absurdné a nezaujímavé.

Nič sa nehne do v pred a ľudia pociťujú stagnáciu štátu ako celku. A to prakticky v každej sfére.