Je Pellegrini gay?

FórumCategory: PellegriniJe Pellegrini gay?
Je Pellegrini gay? 1Adrián Staff asked 1 rok ago

Je Pellegrini gay?

Pellegrini gay
Pellegrini gay

 

V bulváre, ktorý tak nemám rád sa toho popíše docela veľa. Tentokrát bol poskytnutá otázka a to či premiér Peter Pellegirini je gay? No je Pellegrini gay?
Na toto vám asi nikto nedopovie a ak aby to aj niekto z vlády vedel tak by vám to na 100% neprezradil. A Peter Pellegrini sa s týmto hrdo nepochváli, veď prečo by to aj robil. A tým by samozrejme mohol zdiskreditovať svoju osobu. Všetko česť voči komunite LGBT, ja proti ním nič nemám len odpovedám v fóre na otázky, ktoré mi kladú niektorý ľudia. A tak trocha zabíjam čas v práci.

Unikla informácia že Peter pelegrini je gay a dokonca chodí z Koleníkom (herec).

Snažil som sa tak trocha pátrať a zistil som že o tom píše veľa bulvárných plátkov a portálov. Avšak nedoniesli žiadny kvalitný dôkaz alebo zdroj na ktorý by sa odkázali. Toto len poukazuje na to aké sú bulvárne protály a webstránky nedôveryhodné.

 
 

Pátral som ale ďalej

Pátral som trocha viac a našiel som nemenovaný web, ktorý hovoril o akejsi komunikácií medzi nimi. A na tom postavil celý článok. Trocha absurdné a absolútne nepodložené tvrdenie nemenovaného webu. Takto sa dámy a páni robia falošné správy, ktoré tak bulvárne plátky radi preberajú a manipulujú verejnosť. Na to aby zarobili peniaze na informácia, ktoré sú scestné.

Je Pellegrini gay?

Ak by aj bol Peter Pellegrini gay tak v podstate je to len jeho vec. A nikto sa mu do toho nemôže starať. Gayovia nemôžu za to a každý by to mal chápať. Ja som samozrejme proti pochodom Gay Pride, ktoré nespájajú verejnosť ale práve naopak. Odpudzujú ľudí od tejto komunity.
Veď ak tam príde niekto nahý alebo niekto oblečený za psa tak to predsa nebudí dobrý dojem na celé zhromaždenie Gay Pride. Pár jednotlivcov zosmieštnia tento pochod a média sa toho chytia.

Takže tak ako som aj našiel a aj podľa nezistených faktov môžem len skonštatovať že Pellegirni nie je gay. A ak by aj áno je to len jeho záležitosť a nikoho iného.

Pozrite si tiež:

Je Pellegrini gay?
Je Pellegrini gay? 2

V bulváre, ktorý tak nemám rád sa toho popíše docela veľa. Tentokrát bol poskytnutá otázka a to či premiér Peter Pellegirini je gay? No je Pellegrini gay? Na toto vám asi nikto nedopovie a ak aby to aj niekto z vlády vedel tak by vám to na 100% neprezradil

Editor's Rating:
5