">Koľko tankov má Slovensko? T 72 nieje minulosťou! | PICUS Capital

Koľko tankov má Slovensko?

FórumCategory: ArmadaKoľko tankov má Slovensko?
Adrián Staff asked 9 mesiacov ago

Koľko tankov má Slovensko?

Koľko tankov má Slovensko?
Koľko tankov má Slovensko?
 
 
 
 

No takže, včera som dostal takú milú otázku: Koľko tankov má Slovensko? Neviem prečo to niekoho zaujíma ale tak v pohode. Našiel som že táto stránka píše aj na túto tému. A to v tomto článku: Koľko máme tankov? Tak neviem prečo mi niektorí z vás píšete dole do komentára o tom koľko máme tankov a iné otázky. Na ktoré už odpovedali správcovia tohto webu. Keďže ja som len obyčajní fanúšik, ktorí si píše svojí príspevky. A neočakáva za to nič.
No takže poďme pekne po poriadku.

Koľko tankov má Slovensko?

Netreba hľadať dlho na internete odpoveď je úplne jednoduchá. Prečítal som si článok, ktorý som vám hore uviedol. A zistil som od autora že máme 22 tankov ešte za čias socializmu. Je to nejaký model T 72 ak som to dobre pochopil.

 
 

Ale vraj sú to síce staré tanky ale schopné tanky.
Musím síce súhlasiť s autorom článku že je to strašne malý počet pre náš štát. S takýmto počtom 22 kusov nebránime náš štát. A je to vlastne hanba. Veď tak ako sa píše v tom článku. Je nás takmer 6 miliónov takže nemôžeme spoliehať na nejaký trápny počet tankov ktorých vlastníme.

Ako uvádza autor – Koľko tankov má Slovensko?

Bolo by dobré investovať a ja s tým plne súhlasím. Slovensko by mohlo mať aspoň 100 tankov a tým by sme mohli niečo robiť. Ale keď budeme mať takýto mali počet tak sme skôr na hanbu.

A s tým my musíte dať za pravdu. Sme vraj vyspelý štát, ktorý patrí don 21. storočia tak by sme sa nemali hanbiť za vlastnú armádu. A mali by sme rozumne podotýkam rozumne investovať. Tak aby sa naší vojaci nehanbili za to že nemajú na kanady a na ich pracovný odev. Hej ako to by mala byť samozrejmosť a nie to že chodia tak ako chodia. Mám kamarátov vojakov takže viem že to nieje do spevu byť takým Slovenským vojakom.

Skôr do plaču.

podpor nás
podpor nás