Lajčáková prva manzelka

FórumCategory: LajčakLajčáková prva manzelka
Lajčáková prva manzelka 1Andrej Staff asked 11 mesiacov ago

Miroslav Lajčák je obrovskou osobnosťou pre vládnu stranu SMER-SD. V súčasnoti je ministrom zahraničných vecí a šéf 72. Netreba zabúdať, že sa najvyšší predstavitelia doteraz snažia prinavrátiť si Lajčáka späť domov aby sa uchádzal o post Prezidenta Slovenskej republiky.

Lajčáková prva manzelka 2

Na druhej strane diplomat telom aj dušou Miroslav Lajčák odmieta akúkoľvek kandidatúru na prezidenta Slovenskej republiky. Po roku strávenom v New Yorku sa Lajčák spolu s rodinou vrátil opäť na Slovensko.

V kuloároch sa hovorí, že Lajčák mal v živote 2 životné partnerky. Je to však pravda ? Alebo len obyčajné zavádzanie ?

Miroslav Lajčák má v skutočnosti jedinú životnú partnerku, ktorú nadovšetko miluje a spolu majú 2 dcéry Vanesu a Laru. Tento rok bol pre Lajčákovú rodinu šťastným, pretože sa mu narodil prvý vnuk Alexander. Rodina diplomata Lajčáka žije v harmonickom vzťahu. Jeho životnou láskou sa stala Jarmila Lajčáková- Hargašová a tak to aj ostalo doteraz. Hargašová tak ako aj Lajčák je známou osobnosťou, ktorá sa preslávila na televíznych obrazovkách predovšetkým športovými novinami na Markíze neskôr prijala moderátorsky „job“ v RTVS, kde moderovala hlavné správy večera.

 
 

 

lajcak
lajcak

Moderátorská práca Hargašov-Lajčakovú bavila a poukazovala stále svoju profesionalitu. Nakoniec sa však moderátorka rozhodla ísť na moderátorsky dôchodok. Je to možno aj tým, že bývalá moderátorka chcela sa viac venovať rodine. Je však dlhodobo známe že Lajčákovci sa veľakrát sťahovali za domovom. Brusel, New York či Belehrad boli miesta, kde Lajčákovci žili. Najlepšie sa im však žije na Slovensku. Podľa Lajčákových slov mu v New Yorku najviac chýbali priatelia. Lajčákovci sú neodmysliteľnou súčasťou rôznych benefičných udalostí a taktiež plesov. Týmto chcem povedať, že patria medzi ľudí, ktorí si bez priateľov naozaj nevedia predstaviť žiť.

Lajčáková prva manzelka 3

životná partnerka Lajčáka
životná partnerka Lajčáka
Je tak naozaj prvou a pravdepodobne aj poslednou manželkou Slovenského diplomata. Harmonický vzťah plný lásky je tak ukážkou, že aj politici a známe osobnosti majú svoje životné partnerky.  Lajčák a jeho manželka sú tak vzorom pre mnohé celebritné páry.

zdroj: http://skwww.plusden.sk/soubiznis/spravy-klebety/nase-celebrity/jarmila-hargasova-koncim-idem-do-bruselu.html, https://www.topky.sk/cl/100535/1324664/Manzelia-Lajcakovci-v-spolocnosti–Laska-ako-z-rozpravky-,