">Monika Tódova a jej podvody? | PICUS Capital - FÓRUM

Monika Tódova a jej podvody?

FórumMonika Tódova a jej podvody?
Adrián Staff asked 8 mesiacov ago

Monika Tódova a jej podvody?

Monika Tódova a jej podvody?
Monika Tódova a jej podvody
 
 
 
 

Možno ste aj vy čítali o tom ako táto takzvaná novinárka získava svoje skvelé námety na články. A najme akým spôsobom a z akých zdrojov. Ja netvrdím že je to zlé, alebo niečo podbné. Ja v skutku nechcem tvoriť verejnú mienku a ani nič podobné, avšak zdá sa mi to dosť nevhodné.

Monika Tódova a jej podvody?

Čítal som niekde ako sa Moinka Tódova dostala k spisu Gorily a iných vysoko korupčných káuz, ktoré sú prepojené s vládnucimi špičkami. Ja tieto špičky v žiadom prípade neobhajujem práve naopak. Odsudzujem ich, keďže aj vďaka nim sa nám na Slovensku žije tak mizerne.
Avšak Tódová, terajšia novinárka Denníka N disponovala pri mnoých kauzách indormáciam, ktoré sú podľa môjho názoru za hranicov novinárskej etiky.

 
 

Tódova spolupracovala údaje s policajtom, ktorý mal napojenie na člena SIS. A ten im vynášal informácie pre Moniku Tódovu. V tú dobu sa Monitka nevolala Tódova ale Žemľová a pracovala pre denník Sme. Čo je podstatný fakt.

Taktiež by ma veľmi zaujímalo to ako sa táto novinárka správa v prítomnosti politikov a sudcov. Ako keby ona mohla rozhodovať o tom čo nie je pravda a čo je pravda! Tak sa tu pomotm nečuduje že verejnosť podporuje názor na média že sú mienkotvorné.

Potom tu máme problém s tým že nikto nehce veriť médiam. A ja sa tomu ani nečudujem, keďže sú udajne platené západom. A to je vážny problém k suverenite nášho štátu a jeho objetívnej žurnalistike.
Potom sa nemôžeme taktiež čudovať že politici opovrhujú touto “novinárkov” myslím tým Tódovu. Áno politici opovrhujú Tódovou, konkrétne Monika Tódová je len vzduch pre vlády smer. Nakoľko ani Róber Fico nedopovedá pre túto ženu.

A ja sa mu ani nečudujem, keďže na konci rozhovoru povedať že niesom spokojná z vaším názorom alebo niečo také. Tak prosím vás toto nieje žiadná profesionalita. Toto je hanba za ktorú by sa mal Monika Tódova hanbiť. A mali by radšej predávať zeleninu n trhu než to aby sa venovala vysokej politike.

podpor nás
podpor nás