">Plegerini a gay? | PICUS Capital | NEZÁVISLÉ FÓRUM

Plegerini a gay?

FórumCategory: PellegriniPlegerini a gay?
Daniel Staff asked 8 mesiacov ago

Plegerini a gay?

Plegerini a gay?
Plegerini a gay?
 
 
 
 

Plegerini a gay?

Posledné mesiace sa môžete dočítať toho ako sa s nášho terajšieho “premiéra” stal gay. Údajne sa stal gayom aby som bol presný.

Neviem či je to pravda tak preto sa pýtam na tomto fóre aby som si to uzrejmil. Ako to že chlap, ktorý ma tváričku ako 2 ročne dieťa prdel, nemá ženu a všetk jeho fotky sú so psom. Alebo je to len karierista?
Údajne ma Peter Pellegrini vzťah z hercom Jánom Koleníkom. Či je to pravda tak to necháme na bulvár a iné špinavé plátky, ktoré profitujú z nešťastia druhých. Avšak rád by som vedel odpoveď ak by mi niekto z vás vedel odpvoedať na moju otázky či je Peter Pellegrini gayom?

 
 

Keďže ako som už spomínal príde mi to dosť divné a hlavne dosť nápadne že nemá ženu. A najem to že ani žiadnú známosť. Nevyzerá ako hranol tak neviem ked je problém.
Akože nie žeby ma trápila jeho orientácia. Je to samozrejme každého vec, ale pride my to nanajvyš čudné. A trocha ako sa hovorí “okaté”.

Ján Koleník gay?

Tak tento vypoštorvaný herec sa netají tým že je gayom. A to mi príde skvelé a uctive voči jeho osobe. Veď je to skvelé ak sa niekto tak vyspovedá verejnosti.
Na druhú stranu je to dobrý herec, ktorý sa o seba stará. Čo je taktiež plus pre jeho okolie a prácu.

Ak už niečo spolu majú myslím si že je to ich vec. A čo je dôležité prajem im to. Netreba byť po zadu ani v tejto otázke. Osobne neuznávam gender ideológiu a nejeaké tie pride pochody ale zároveň ich ani neodsudzujem.

Avšak ak odmyslíme tie gay pride-i a gender tak je všetko okolo komunity LGBT podľa mňa v poriadku.
Samozrejme že s týmto názorom nemusíte súhlasiť a ja verím že väčšina čitateľov tohto blogu ani nebude suhlásiť, avšak ja s tým nič nenarobím.
Ďakujem že ste prečítali obsah až sem do konca aj keď ide o chúlostivu tému a som rád ak zanecháte nejaký ten komentár.
Potom ma to tak povzdbudzuje písať ďalej.

podpor nás
podpor nás