Prečo ide falošný Vagovič čistiť chliev?

FórumCategory: InéPrečo ide falošný Vagovič čistiť chliev?
Lukáš Drost asked 5 mesiacov ago

Falošný Vagovič čistiť chliev? Presstitút sa hraje na hrdinu. Pochváľne ho!

falošný Vagovič
falošný Vagovič

Náš veľmi objektívny žurnalista menom „Marek Vagovič“ začal opäť objektívne informovať verejnosť. Ako samotný mohykán v poli a v boji proti režimu. Skutočný spasiteľ novinárskej elity medzi ktorú údajne patria aj jeho skvelá novinárske postrehy. Skutočne ak by sme nemali Vagoviča neviem kde by sa uberala naša novinárska obec?
Nuž zrejme by sa jej darilo oveľa lepšie. Keďže tu máme dostatok novinárskych parazitov, ktorý robia titulku no nohách svojho šéfa alebo vynášajú informácie so spisu a komunikujú so SIS.
Potom tu máme skvelého žurnalistu, ktorý vytiahol nôž proti svojej manželke, ktorú zmlátil a taktiež aj vyhodil svojho syna z domu. Viete to vôbec nie je hanba nakoľko on za to nemôže. Veď nevie ani kameru normálne držať. Haha ? Veď si pozriete video!

A Vagovič?
Prosí vás veď to je meno synonymom samej objektivity.
Napríklad presne tak ako povedal, že mál údajne Peter Tóth pomáhať Kočnerovi v base a vraj Tóth utiekol zo Slovenska.
No Marke Marek za konšpiroval si si.
Tóth je stále na Slovensku a ďalej píše pre svoj politický portál ďateľ. A ty Marečku stále sedíš v práci od ôsmej do šestnástej za priemerný plat.
To je mi ale pekná náhodička. Čo poviete?!

 

Falošný Vagovič

Nuž teraz náš Vagovič v plnej zbroji ide do útoku a ide čistiť chliev.
Zrejme má Poľské prasiatka veľmi rád.
Vo svojom novom príspevku na facebooku začal pekne a láskavo obhajovať pseudo novinára Adama Valčeka a útočiť na štátne orgány. Lebo keď nie je niečo po vôli naším novinárskym esám tak je to samozrejme zlyhanie štátu, korupcia alebo nedajbože rodinkárstvo!

Zaujímavé je, že vraj Marián Kočner mal zastrašovať Adama Valčeka. No nikto nikdy nevidel celý e-mail v ktorom údajne Kočner zastrašoval Vlačeka. Teraz keď polícia dospela, že to nie je trestný čin, ale samozrejme média vedia čo je trestné a čo nie. Tu si pozrite ako Valček plače vo videu..

 

Takže, na vine je samozrejme polícia, ktorá nechcela konať proti ústavne.

Samozrejme ako nie je na koho presne ukázať prstom vždy sa nájde nejaká opäť na ktorú môžu ukázať. A tak Vagovič rád útočí na „reálne nezávislého novinárka“ Martiňa Daňa, ktorému presudo novinári závidia jeho kandidatúru na prezidenta.
Veď ako inak.
Novinári, ktorá robia od ôsmej do šestnástej za priemerný plat väčšinou za podpriemerný môžu len ticho závidieť.

Vagovič a Daňo
Vagovič a Daňo – Prečo ide falošný Vagovič čistiť chliev?

Samozrejme vždy objektívny hrdina v zlatej zbroj Marek Vagovič vycítil ako správny hrdina prasiatka v núdzi a ide čistiť chlieviky.

To radosť, že ešte máme takéhoto novinára. Kiež by sa novinárka židovskej redakcie Ň a spolupáchateľa SYS (zmena) naučila od nášho hrdinu ako pomáhať prasiatkam. Lebo ako viete prasiatka to nemajú ľahké.
Na prasiatka útočia komáre. No v skutku strašné haha.
Dúfajme, že sa Vagovičovi podarí jeho „special mission“ a uspeje v záchrane prasiatok.
Do toho Vagovič! Nech ťa sprevádza sila a časť na tvojej misii. Hahahaha