Sulík ma s Kočnerom viac než nám priznal!

FórumCategory: PoliticiSulík ma s Kočnerom viac než nám priznal!
Sulík ma s Kočnerom viac než nám priznal! 1Michal K. asked 8 mesiacov ago

Sulík ma s Kočnerom viac než nám priznal!
Samozvaný opozičný líder Richard Sulík sa dostal do vrcholovej politiky aj z radami Mariána Kočnera. Každý z nás vide, že na internete koluje video nahrávka o tom ako sa rozpráva Sulík a Kočner. Je to vo vile Mariána Kočnera pričom Kočner tvrdí, že on s danou kamerou nemá čo dočinenia.
Vraj ju tam umiestnil niekto iný.

Sulík ma s Kočnerom viac než nám priznal
Sulík ma s Kočnerom viac než nám priznal

Podstatné je na tom to, že sa šľachetný Sulík dostal do parlamentu za pomoci rád Mariána Kočnera. Toho Mariána Kočnera, ktorého dnes v base stíhajú. Toho Kočnera, ktorý sa pokúšal prevziať Markízu a má opletačky údaje s podsvetím.  Čo to potom hovorí o Sulíkovi?
Je skutočne tak bezúhonný ako to o ňom tvrdia. Podľa mňa ma toho na rováši oveľa viac len ešte o tom neviem. Ako ja jasné, že sa k tomu neprizná.

Možno ak sa v roku 2098 stane premierom, tak to bude už asi každému jedno. Tie jeho plány, odvodový bonus a agenda 2020. Síce pekné znejú, ale zväčša nie sú uskutočniteľné.

 

Sulík ma s Kočnerom viac než nám priznal!

Podstatné na tom čo tu dnes píšem je to, že Sulík sa s Kočnerom stretol približne 40 krát. A samozrejme mu to vôbec nevadilo. A hovoriť o tom, že to boli obchodné alebo priateľské stretnutia. Tak ako to je dosť absurdné. Už v tej dobre sa vedelo, kto je to Kočner. A ja pochybujem, že Sulík o tom nevedel.
Viete stretnúť sa s niekým ako je Kočner 40 krát a tvrdiť to čo Sulík tvrdí je príliš okaté.
Podľa mňa išlo o niečo viac než len to čo verejne vieme.

 
 

A druha podstatná vec prečo to tu píšem je tá, že Sulík vedel o tom, že Kočner má nahrávky s kontroverzného bytu na Vazovovej, kde Fico pil Colu. Takže Sulík, vedel a vypočul si nahrávky Gorily. A samozrejme ak boli pred mnohými rokmi obrovské protesty proti vláde.

Tak samozrejme bol ticho. Ale až teraz keď otvoril Kočnerov trezor tak sa priznal, že vedel o tých nahrávkach  počul ich.
Teraz keď sa mu leje voda to topánok tak to priznal. Ale prečo bol ticho toľko rokov.
Mohla by byť kauza Gorila úplne inde.

A čírou náhodou to nie je utajovanie dôkazov alebo napomáhanie?. A tým pádom spolupráca pri trestnej činnosti?
Som zvedavý či prokuratúra zakročí voči Sulíkovi ak príde po poslanecký mandát.

Sulík ma s Kočnerom viac než nám priznal..