Transparentný účet za Slušné Slovensko?!

FórumCategory: InéTransparentný účet za Slušné Slovensko?!
Marko Senčík asked 5 mesiacov ago

Transparentný účet za Slušné Slovensko?! Je to skôr ako netransparentný účet na prácu detí v prospech verejnej mienky západu. Tvoriť dejiny tak ako to bolo v USA, západnej Európe ale najme v škandinávskych krajinách. Kde ľudia už nepoznajú svoju národnú hrdosť. Kde ľudia nechápu čo je to história a vlastenectvo. Kde zmizli všetky falošné predsudky a nahradili ich najme cenzúra slobody slova. A vraj Slušné Slovensko!

Transparentný účet za Slušné Slovensko
Transparentný účet za Slušné Slovensko

Porozprávajte sa s nejakým Švédom čo vám na to povie. A uvidíte, že to nie je len výmysel ale skutočný fakt.
Transparenty účet za Slušné Slovensko dovolil financovať deti na pódiu, ktoré robia propagandu LGBT, a západnej mienke a činom na našom území. Nemôžeme nechať dopustiť aby sa toto opakovalo. Tieto deti doslova vyšľapali cestu pre kandidátov na prezidenta ale aj politické strany, ktoré nekonajú v prospech nás občanov Slovenska ale práve k prospechu západnej civilizácie.

ˇHovorí sa o Georgovi Sorosovi a deti Slušného Slovenska označujú ako Sorošové deti.
Dokonca členku Karolínu Farskú označujú ako sorošovku. To je len výsledok toho ako verejnosti, skutočnej verejnosti pripadajú tieto deti. Ako len banda pripravených a naučených detí k tomu aby na pódiu nehovorili vlastné slová, ale len hlúpo čítali články Denník N.
Toho denníka o ktorom všetci vieme ako je financovaný. A aká je jeho úloha na Slovensku. Robiť propagandu za pomoci doláru.

Transparentný účet za Slušné Slovensko?!

Transparentný účet za Slušné Slovensko?!
Dovolil financovanie, ktoré pred tým nemalo obdobu na Slovensku. Začala sa nová etapa, ktorá bude formovať naše dejiny. Ktorá bude politiky apelovať na to ako sa bude voliť na Slovensku. Mediálna šikana už začala. A my sa nemôžeme nečinne prizerať.

Liberálna demokracia na Slovensku zaručí len väčšiu mieru korupcie a propagandu LGBT. Slovensko nemôže skončiť ako vyššie spomínané štáty. My skutočne nechceme mať, každý deň na obrázkových propagandu.
Začalo sa štvanie zdravého rozumu, ktorý nemôže poľaviť.
Takzvane „Slušné Slovensko“ je len nástrojom zahraničných pánov. Ja viem, že teraz vám to pripadá ako keby som preháňal. No takto to začalo so všetkými čo mali takéto názory v Anglicku, Nemecku, USA a Škandinávskych krajinách.

Ale čo nám tento účet ich akože transparentný doniesol. No len poukázal a informoval o tom koľko ľudom už slniečkári dokázali vymyť mozgy. Koľko ľudí už začalo podporovať propagandu. Propaganda, ktorá je proti našej viere, a proti našej kultúre proti naším zvyklostiam. Ktoré tak Štúr vysoko ochraňoval a dbal na to aby tento odkaz pretrval.
Chceme skutočne pošliapať a vykašlať sa na to všetko čo nám dejiny zanechali. Nejdeme sa poučiť z dejín ideme ich ututlať? Prípadne pozmeniť?
Už teraz sa učí v západnej Európe to, že 2 sv. vojny vyhralo USA. Čo je absolútna lož.
Všetci dobre vieme ako to bolo a že Hitlera porazil Stalin a jeho červená armáda teda Rusko vyhralo druhú svetovú vojnu.
Nedajme sa oklamať propagandou.

Neprispievajte na transparentný účet za Slušné Slovensko a nepodporujte tým deštrukciu nášho štátu!