Image default
Slovensko

Hádka v priamom prenose: Je to koniec spolupráce Vaskýho a Daňa?

 
 

Hádka v priamom prenose: Je to koniec spolupráce Vaskýho a Daňa?

Hádka v priamom prenose: Je to koniec spolupráce Vaskýho a Daňa?
Hádka v priamom prenose: Je to koniec spolupráce Vaskýho a Daňa?

Slovenskou republikou v súčasnosti rezonujú prezidentské voľby, ktoré poukázali na fakt, že spájanie je dôležitou súčasťou politického života. Liberáli si tak idú po jasné víťazstvo aj tým, že sa Mistrik rozhodol odstúpiť v prospech Čaputovej. Koniec koncov egoizmus na strane Národných síl pretrval až do finále, a tak dvojica Harabin a Kotleba majú nepostupové tretie a štvrté miesto. Do finále sa dostal aj diplomat Maroš Šefčovič, ktorý je však v porovnaní výsledok z prvého kola jasným outsiderom.

 
 

Kandidoval aj novinár Martin Daňo, ktorý vyzbieral 15 poslaneckých hlasov miesto 15 tisíc podpisov od občanov. Týmto spravil nielen husársky krok, ale tak isto aj sociálny experiment, ktorý poukázal na fakt, že nie každý bol s Daňovou kandidatúrou stotožnený. Išlo predovšetkým o pravicové strany, ktoré Daňový nedali ani jeden podpis. Naopak Kollar, Pčolinský, Šimkovičová či Marček nemali problém Daňový podpis na kandidatúru na prezidenta dať.

 

 

Daňo to však od začiatku kandidatúry nemal vôbec ľahké. Útočili na neho rôzne denníky a netreba zabudnúť ani na rozhovor s Matejom Cifrom, ktorého verejnosť pozná lepšie pod prezývkou Sajfa. Práve tam sa ukázala jednostrannosť moderátora, ktorý nevkusným spôsobom útočil na investigatívneho novinára Daňo. Daňo získal vo voľbách nakoniec 0, 5 percenta. Do kampane však neminul skoro nič a jeho videám sa začalo dariť viac. Tak isto získal mnoho nových sledovateľov. Daňo tak v Kandidature neprehral, ale naopak zvíťazil, pretože si jeho meno a práca získala nových fanúšikov.

   

Jeho kolega Rudolf Vaský tak isto komentoval prezidentské voľby a spoločnými silami s sa točila aj satirická relácia Takže Tak ktorá má za úlohu informovať verejnosť, ale taktiež, aj zlepšiť náladu. V poslednej relácii však Vasky začal podpichovať do Daná, že v diskusiách spravil chybu. Práve Vaskyho turínske plátno mal Daň ukázať v diskusiách. Týmto by podľa Vaskýho poukázal na páchanej genocíde na Slovenskom národe. Podľa Vaskýho to Daňo nespravil a z toho bol veľmi smutný. Daňo sa ohraničoval až pokým mu v priamom prenose nepadli nervy.

 

Hádka v priamom prenose: Je to koniec spolupráce Vaskýho a Daňa?

“Čo ťa tu po hodnotách, keď národ je výkyňižovaný. Vy “krátka” Kotleba, Harabin a toto krátko” ukázal Vasky na Daná

V zápeti to už Daňo nevydržal a začala hádka medzi dvomi aktérmi show Takže Tak.

“Mesie to je posledná relácia. Dokončíme to a viac nerobíme nič. Ty si nevážiš nič, čo tu pre teba človek robí. Tak je potom koniec” povedal Daňo na margo toho, čo povedal Vaský

“Ja si nevážim? Ja len rekapitulujem, čo sa stalo” povedal s úsmevom Rudolf Vasky

“Lebo ma prirovnávaš k nejakému retardovanému “krsniatkovi” povedal ostro Martin Daňo, ktorý v zápetí do jednej minúty zrušil vysielanie. O pár minút Martin Daňo napísal status, v ktorom popísal nezhody medzi Vaským.

“Vysielanie Takže tak! – Časť 5.8 som náhle prerušil pre osobné nezhody s Rudom Vaským. Urobil som to ja, lebo ak to nie je súhra v práci dvoch ľudí – nemôže to ani fungovať. Tento diel už nebude nikdy dokončený a o prípadnej budúcnosti vás ešte budeme informovať po čoskorej diskusii s Rudom V. (ráno je múdrejšieho večera) – nakoľko show Takže tak! Je spoločný projekt a fungovať môže len spoločne… Nateraz končím a idem pracovať na iných zmysluplných veciach – neviem donekonečna počúvať opakované veci o jeho turínskom plátne a nesplnení jeho sna, že som ho neukázal vo vysielaní v RTVS… Martin Dano”

Je koniec Takže Tak?

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=I2R7VJhBFkI

 

Súvisiace články

Rudolf Vaský: Blázon alebo Génius?

Andrej

Mečiar o Kiskovi! Nemá morálne právo byť prezidentom

Andrej

Kováč: Slovania sú menej uvedomelí ako západná Európa

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..