utorok, 18 januára, 2022

HANBA pre Slovensko? „Toto je reakcia predsedu vlády Slovenskej republiky na to, že spáchal podvod s diplomovou prácou“

Posledné články

Hanba pre Slovensko? „Toto je reakcia predsedu vlády Slovenskej republiky na to, že spáchal podvod s diplomovou prácou“

Poslanec Ľuboš Blaha zareagoval na reakciu premiéra Igora Matoviča. Blaha pripomenul, že ešte pred rokom vyčítal prácu Dankovi. Dnes je to trochu inak a karma sa poriadne pohrala s vládou Igora Matoviča.

Igor Matovič (Zdroj: SITA)
Igor Matovič (Zdroj: SITA)

Reakcia Ľuboša Blahu

1. „Som zlodej. No a čo. Pozrite, aký hrniec plný mušlí si dám dnes na večeru.“ Toto je reakcia predsedu vlády Slovenskej republiky na to, že spáchal podvod s diplomovou prácou.

2. Tento istý tragický človiečik pred rokom hystericky vykrikoval, že za plagiáty vo vyspelých demokraciách politici okamžite odstupujú a za príklad dával Maďarsko a Nemecko.

3. A teraz veselo behá po Európe v pozícii premiéra Slovenskej republiky a strápňuje celý náš národ, lebo každý o ňom vie, že je zlodej a podvodník. Ešte aj čašníci v reštaurácii určite ukradomky strážia, aby im ten známy zlodejisko neukradol hrniec.

4. Najvtipnejšie to asi zhrnula jedna z jeho fanúšičiek na sociálnej sieti, ktorá len tak nevinne pripomenula, že hrniec, z ktorého ide papať mušle, sa vo francúzštine nazýva cocotte.

5. Matovič sa zachoval ako jeden obyčajný hrniec. Drží sa teplej stoličky ako posledný papaláš, aj keď už mal dávno odstúpiť, ak si len trochu ctí to, čo hovoril pred voľbami.

6. Zaklincoval to Robert Fico, keď prípad Matovičovho plagiátu uzavrel slovami: „V SMERe – SD si kladieme otázku, či už nie je čas otvoriť ľuďom oči a podať návrh na vyslovenie nedôvery Matovičovi. Nie za diplomovku, ale za jeho charakter. Máme však dilemu, či ústava vôbec umožňuje vyslovenie nedôvery duševne nespôsobilým osobám.“ Šach-mat.

7. Samozrejme, na stránke SME, ktorú vlastní Penta, nenájdete žiadne veľké titulky o Matovičovom podvode, nič také. Pri Dankovi to bola niekoľkotýždňová kampaň, pri Kollárovi besneli niekoľko dní, pri Grohlingovi niekoľko hodín a pri Matvovičovi to spláchli dvoma článkami a už prekrývajú správami o kostných implantátoch a kríze v Detroite.

8. Zhodou okolností manažéri Penty sedia vďaka Matovičovi na lukratívnych miestach v slovenskom zdravotníctve – ja tým samozrejme nič nenaznačujem, to sú proste len kozmické náhody.

9. Medzitým pokračuje monstrproces proti mne a pani Urválková z SaS sa nechala počuť, že sloboda slova je fajn, ale nesmiete byť Blaha – toho treba zavrieť. Hej, hej, to tuším kedysi hovoril aj Urválek – sloboda je fajn, len nesmiete byť Horáková či Clementis. Nech žije urválkovská sloboda!

10. Už sa z toho dvíha žalúdok aj mnohým pravičiarom – na sieti som našiel status ex-člena SaS, hudobníka Mariána Greksu, ktorý odporúča moju tlačovku a pripomína, že Smer ani za čias absolútnej moci nikdy neobmedzil nikomu slobodu slova. A že je obvinenie proti mne absurdné.

11. A že je absurdné aj to, ako to ignorujú médiá, lebo im nevyhovujú moje tlačovky. A je absurdné, že sa pod celý tento politický proces proti človeku s iným názorom podpísala SaS – strana, ktorá by mala aspoň podľa názvu chrániť slobodu. Už aj pravičiari vidia, že toto je cez čiaru… Toto Lucke zjavne nevyšlo.

12. Zajtra budeme mať pracovný snem, a tak samozrejme útokov na Smer pribúda. Dokonca sa po chodbách parlamentu šušká, že už sa zaplatil aj prieskum, v ktorom Smeru jedna milá kamarátska agentúra nameria pod 5%, aby to akože Smerákov demoralizovalo.

13. Tí, čo prieskum objednávali, údajne presviedčali chlapcov z „renomovanej“ agentúry, aby dali Smer mínusové hodnoty, ale chalani im vysvetlili, že mínus nie je možný. Chceli teda aspoň nulu, ale to zas bolo príliš drahé. Tak sa dohodli, že to bude pod 5%. Tľapku na to.

14. Ja neviem, čo je na tom pravdy, to asi uvidíme v najbližších hodinách či dňoch, ale ak sa tu takto fakt kupujú prieskumy, myslím, že je najvyšší čas, aby sa tým začali zaoberať orgány činné v trestnom konaní. Hneď ako doriešia Matovičovu diplomovku.

15. Na záver – nezabúdajme, že v dnešný deň bola v roku 1992 prijatá Deklarácia Slovenskej národnej rady o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Aj vďaka nej máme štátnosť. Chráňme si Slovensko, chráňme si suverenitu, chráňme si národnú česť. Pred bláznami, zlodejmi a podvodníkmi. Pred – Matovičom.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články