Slovensko

Hanzelová obhajuje pedofilov? Z vyjadrenia novinárky ostane v šoku

Hanzelová obhajuje pedofilov? Z vyjadrenia novinárky ostane v šoku Pedofília ako prirodzená sexuálna aktivita?  V redakcii PicusCapital sme sa už s takýmito...

Written by Andrej
· 1 min read >
Hanzelová obhajuje pedofilov? Z vyjadrenia novinárky ostane v šoku

Hanzelová obhajuje pedofilov? Z vyjadrenia novinárky ostane v šoku

Pedofília ako prirodzená sexuálna aktivita? 

V redakcii PicusCapital sme sa už s takýmito podobnými názormi stretli. Je však zaujímavé, že takéto názory rozprávajú aj mienkotvorní ľudia. Asi pred pol rokom sme vydali šokujúci článok o Miriam Heineovej, ktorá prednášala na konferencii vo Wurzburgu, Podľa Heineovej je pedofília prirodzená sexuálna aktivita a mala by sa rešpektovať ako homosexualita či heterosexualita. O téme pedofília sa vyjadrila aj bývalá redaktorka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá v súčasnosti pôsobí v denníku SME. Novinárka Kovačič Hanzelová obhajuje pondelkové promo mainstremového plátku v prospech pedofilov. Hanzelová upozorňuje, že o takýchto témach treba predovšetkým hovoriť. Podľa nej by sme sa na pedofilov mali pozerať s ich perspektívy.

Škandál! Hanzelová obhajuje pedofilov? Z vyjadrenia novinárky ostane v šoku

Tak si predstavte, že sa narodite, žijete normalny život, a v puberte zistite, ze ste pedofil. Nijako ste to neovplyvnili, nic s tym neviete urobit – prosto je to tak. Musite sa s tym vysporiadat, a musite sa s tym naucit žit. Dennik SME dnes priniesol seriu člankov, ktore poodhaľuju tento svet. Je to doležita tema a treba ju nie len čitat, ale čitat s porozumenim. Namiesto okamžiteho hnevu, ktory mi od rana chodi do inboxu, sa nadychnite a naozaj si prečitajte o čom ta seria člankov hovorí.

Hovori o ľudoch, ktori sa narodili ako pedofili, ale deti nezneuživaju. Hovori o ich svete a o tom, ako sa im žije. Hovori o tom, ze premyšľajú nad svojou deviaciou, a ze si dokonca vytvorili podpornu skupinu, v ktorej si pomahaju. Hovori o mužovi, ktory, ked to povedal vlastnej matke, sedem rokov trvalo, nez sa ich vztah ako tak dal do poriadku.

 

Hanzelová obhajuje pedofilov?

Som presvedčena, ze, ak vytvorime spoločnost, v ktorej hovorime aj o pedofiloch inak ako o “hnusnych uchylakoch”, urobime aj pomoc pre nich normalnejšiu a dostupnejšiu a v konecnom dôsledku z toho budeme v spolocnosti benefitovat všetci.

Neznamena to, ze obhajujeme zneuzivanie deti a pedofilov. Uplne jednoducho to znamena len to, ze o tom treba hovorit a precitat si članok, nie iba titulok. (Ale to plati pri vsetkych temach, vsak ano). Možno nebudete suhlasit, ale podla mna je to lepši plan ako len skonštatovat, ze su to všetko odporni ludia, ktori si nezaslužia žit, a dalej si pokračovat vo svojom živote, v ktorom sa tvarime, že to neexistuje.

celý status novinárky tu

Hanzelová obhajuje pedofilov? Z vyjadrenia novinárky ostane v šoku

Zdroj: https://www.facebook.com/zuzana.hanzelova.1/posts/10216870602170026

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *