">Harabin a slniečkári... #All for Alcohol | PICUS Capital
Image default

Politiká akcia pod názvom “Pohoda”sa konala aj tento rok. Kde samozrejme nechýbali politici a politicky orientované média. Pohody sa zúčastnil Andrej Kiska, ktorý taktiež vystúpil na pódium so svojím prejavom. Ale taktiež sa pohody zúčastnila bývala premiérka Iveta Radičová.

Ak ste ich sledovali mohli ste si všimnúť že sa téma opäť konala okolo zneužívania dvoch mŕtvych ľudí. Svoj politický kapitál si tam prišlo pozdvyhnúť aj Slušné Slovensko a vraj neobjektívna bývalá novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová. 

Vyjadrenie Štefana Harabina na seba nenechalo dlho čakať:

 
 

 

Milí priatelia,
žijeme v priestore kde sa uplatňuje diktatúra iba “názoru Bruselom dovoleného” ?
Samozvaní „slušní“ ľudia, ktorých väčšinová populácia nenazve inak ako „slniečkari“ opäť raz ukázali svoje pokrytectvo. Najnovšie spustili mediálny hon na človeka len preto, že nesúhlasia s jeho názormi. Hlavný štátny radca ministerstva spravodlivosti SR Daniel Solárik na sociálnej sieti vyjadril svoj odmietavý postoj ku pochodu PRIDE, ktorý sa konal uplynulý víkend. LGBTI ľudí podľa jeho slov považuje za hormonálne resp. psychicky chorých. Jedným dychom dodáva, že svoju orientáciu si človek nevyberá, teda nemožno takýchto ľudí odsudzovať alebo pohŕdať nimi. Pán Solárik naopak kritizuje LGBTI lobby, ktorá túto tému zneužíva na politickú propagandu a pretláča nadpráva, ktoré si chcú určité mimovládky vydobyť v zákone. Je smutné, že skoro 30 rokov od takzvanej nežnej revolúcie sú v našej spoločnosti ľudia, ktorí chcú iných vyhadzovať z práce za názor. Ešte smutnejšie je, že ministerstvo spravodlivosti SR (!) sa na tejto špinavej hre podieľa. Ja sa pýtam: Kde je pán generálny prokurátor Čižnár, alebo pani ombudsmanka Patakyová, keď treba brániť slovenskou ústavou garantovanú slobodu prejavu?

 

all for jan
All for Alcohol
 
 
 
 

Zdroj: https://www.facebook.com/stefan.harabin.sudca/photos/a.1697868723823299.1073741828.1680731138870391/2186272348316265/?type=3&theater

Všetky postavy, osoby tejto kategórie sú vymyslené. Akákoľvek podobnosť je čisto náhodná.
podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

VIDEO: Nech žije Zemááán! Pálime trenky..

Daniel

Korda: “Vyzerám ako Ch*j”…video vo vnútri

Andrej

“Sme najvzdelanejším americkým národom na svete.” video tu

Andrej

Zanechať komentár