Image default
Slovensko

Harabin: Čaputová sa raduje predčasne je výsledkom volebného podvodu.

 
 

Harabin: Čaputová sa raduje predčasne je výsledkom volebného podvodu.

Harabin: Čaputová sa raduje predčasne je výsledkom volebného podvodu
Harabin: Čaputová sa raduje predčasne je výsledkom volebného podvodu

Prvá Slovenská prezidentka

 
 

Slovenská republika si po prvý krát v histórii zvolila prvú prezidentskú. Práve Zuzana Čaputová bola pred mesiacmi neznámou osobou, ktorá vstúpila do Progresívneho Slovenska. Dnes je Čaputová prvou ženou, ktorá po ukončení Kiskového mandátu sa stane prvou oficiálnou Prezidentkou Slovenskej republiky.

Práve kvalitný marketing a silné liberálne spojenie ( Mistríkové odstúpenie v prospech Čaputovej) jasne poukázalo na fakt, že Čaputová prešla jednoznačným spôsobom do druhého kola. Naopak Národné sily sa nespojili a za bránami ostal Štefan Harabin, ktorý s finálnymi výsledkami nieje vôbec spokojný. Práve naopak. Sudca vo svojom videoblogu tvrdí, že Ústavný súd musí prepočítať všetky hlasy voličov odovzdaných v prezidentských voľbách. V tomto prípade tak Harabin neverí oficiálnym výsledkom a obracia Sa na Ústavný súd.

 

Harabin: Čaputová sa raduje predčasne je výsledkom volebného podvodu.

„Priatelia, pokiaľ Ústavný súd neprepočíta všetky hlasy odovzdané vo voľbách, s cieľom zistenia rozdielu medzi hlasmi realizovanými na voličské preukazy s počtom skutočne vydaných voličských preukazov, nemôže si pani Zuzana Čaputová hovoriť, že je, respektíve bude prezidentkou Slovenska,“

   

Harabín vo svojom videoblogu hovorí o volebnom podvode spočívajúcom v tom, že počet voličských preukazov vydaných na Slovensku nezodpovedá počtu migračných hlasov. Tak isto sťažnosť išla aj na financovanie kampane. Práve Harabín v tomto vidí problém, pretože kampaň prekročila finančný limit.

“Mám dôvod hovoriť, že pani Čaputová je výsledkom volebného podvodu ako konečný rezultát prezidentských volieb”

Či dôjde k opakovanému prepočítaniu hlasov uvidíme v nasledujúcich dňoch a možno aj týždňoch. Kiskovi končí mandát 15.júna. Nahradí ho nakoniec Zuzana Čaputová alebo sa to naozaj podarí Štefanovi Harabinovi uviesť voľby ako neplatné z dôvodu podvodu? Sudca najvyššieho súdu a neúspešný kandidát bojuje do posledných chvíľ.

viac v vo videu

Podľa Harabína sa Ćaputová raduje predčasne prečo?

zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=DmDOPgO_jw0

 

Súvisiace články

Chceli by ste Andreja Kisku za premiéra ? prieskum šokuje

Andrej

Hrnko: Európa je odsúdená na spoluprácu s Ruskom

Andrej

Harabin: Rodina je základná bunka štátu

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..