Image default
 
 

Harabin má podozrenie, že voľby boli zmanipulované

Harabin má podozrenie, že voľby boli zmanipulované
Harabin má podozrenie, že voľby boli zmanipulované

Prezidetské voľby 2019

 
 

Prvé kolo volieb je za nami a Slovensko prežívalo boj medzi liberálmi a národnými silami. Zatiaľ, čo sa Mistrík a Čaputová úspešne spojili medzi národnými silami jednota v žiadnom prípade ne rezonovala. Nakoniec v prvom kole zvíťazila  Zuzana Čaputová, ktorú vo veľkej miere volili aj Mistríkovi voliči. Práve Robert Mistrík sa vzdal v prospech Čaputovej. Bola to veľmi dobrá voľba, ktorú Čaputovú vyniesla do percentuálnych výšin. Koniec koncov vo voľbách zvíťazila Mistríkova empatia a finálne ukončenie v prospech Čaputovej.

Čaputova vo voľbách získala 40 percent a druhy Šefčovič mal necelých 19 percent. Stále je však otázne či šefčovič dokáže získať na svoju stranu voličov národných síl. Je to Prakticky jediná šanca, ktorá drží Šefčoviča. Hodnoty Maroša Šefčoviča a Čaputovej niesť kompatibilné s hodnotami národných síl. Na druhej strane o Šefčovičovi sa hovorí v skupinách na Facebooku ako o voliteľnom ‚menšom zle‘ pre Slovensko ( ide sympatizantov národných síl). Ak získa Šefčovič hlási od pronárodných kandidátov stále sú šance otvorene.

 

 

   

Na druhej strane za dverami finále ostali pronárodne sily. Na treťom mieste skončil Štefan Harabin a hneď po ňom Marián Kotleba. Ak by sa pronárodne hodnoty spojili dnes by mohlo finále vyzerať úplne rovnako. Štefan Harabin však nezaháľa a tvrdí, že voľby v prvom kole boli zmanipulované. Uvádza to vo svojom profile na sociálnej sieti, kde uvádza určite podozrenia ohľadom manipulácie volieb v prvom kole.

„Z dôvodu podozrenia z manipulácie volieb prosím všetkých, ktorí si všimli nezrovnalosti alebo podozrivé konanie počas volieb týkajúce sa volebných lístkov, zostavenia volebných komisií, alebo čohokoľvek iného, aby napísali, najlepšie aj s dôkazmi poprípade s výpoveďami overenými u notára, na mailovú adresu press@harabin.Sk“

 

Harabin má podozrenie, že voľby boli zmanipulované

„Chcel by som požiadať aj priamo členov volebných komisií o informácie o podozrivo vysokých počtoch voličov voliac ich na základe volebných preukazov mimo svojho trvalého bydliska. Práve tu mohlo dôjsť k podvodu.“ Uvádza Harabin

To, ako bude Štefan Harabin pokračovať uvidíme v nasledujúcich týždňoch. Harabin sa taktiež poďakoval všetkým fanúšikom, a tak isto ubezpečuje, že ani jeden hlas nevyšiel nazmar práve naopak.

 

„Možno máte pocit, že vaša snaha vyšla nazmar, že nemalo žiaden zmysel bojovať. Chcem vás povzbudiť a uistiť vás, že všetko, čo sa udialo a na čom sme tak usilovne pracovali, má zmysel. Treba mať tiež na pamäti, že sme stáli proti obrovskej presile. Sila nášho súpera je nes miera. Ovláda médiá, známe osobnosti, vplyvne skupiny, politické strany, má neobmedzený rozpočet a využíva najpodlešie techniky propagandy a manipulovania.“Povzbudil všetkých svojich voličov Štefan Harabin, a tak isto aj upozornil na masívnu silu Liberálnych kandidátov.

zdroj: https://magazin1.sk/harabin-si-mysli-ze-volby-boli-zmanipulovane/, https://www.facebook.com/harabinstefan/?epa=SEARCH_BOX

 

Súvisiace články

Schmögnerová:Tvrdý odkaz národným silám “Chvalabohu, že sa nespojili”

Andrej

Juraj Kemka urazil Adelu Vinczeovú!

Daniel

Podľa Smatanu je pozdrav Sláva ukrajine!….nacistický…video vo vnútri

Andrej

1 komentár

Pavol 25. marca 2019 at 12:06

Súhlasím, že boli zmanipulované od prvopočiatku a majú byť okamžite zrušené a vyhlásené nové voľby.

Odpoveď

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..