pondelok, 24 januára, 2022

Harabin naložil SaS tak ako nikto predtým! Po týchto slovách ostane Sulík v šoku.

Posledné články

Harabin naložil Sas tak ako nikto predtým. Po týchto slovách ostane Sulík v šoku.

Súčasný líder strany VLASŤ a ex-sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin by pred par rokmi ani netušil aký turbulentný zvrat nastane v jeho živote. Harabin, ako sudca najvyššieho súdu ešte pred nedávnom kandidoval za prezidenta. Harabin síce voľby nevyhral, ale aj tak si získal množstvo fanúšikov a obdivovateľov, ktorí ho naďalej presviedčali o politickej kariére (prostredníctvom sociálnej siete).

Harabin naložil Sas tak ako nikto predtým! Po týchto slovách ostane Sulík v šoku.

Projekt VLASŤ sa stal skutočnosťou

Nakoniec sa stalo to, čo nikto nečakal. Dnes je Štefan Harabin lídrom strany VLASŤ. VLASŤ ma ponúknuť skutočnú alternatívu pre konzervatívcov a kresťanov. Harabin však bude musieť čeliť tvrdej kritike liberálov, ktorí by ho najradšej nevideli. Ďalším bodom je aj obrovská konkurencia, ktorej bude musieť Harabinová vlasť čeliť. Práve voľby 2020 budú akýmsi bojom národno-konzervatívnych síl proti novej progresívno-liberálnej politike.

Harabin naložil Sas tak ako nikto predtým. Po týchto slovách ostane Sulík v šoku.

V roku 2017 si Štefana Harabina pozval Slobodný Vysielač. Tam si Sudca najvyššieho súdu poriadne kopol do strany Sloboda a Solidarita. Podľa Harabina je Sas strana narkomanov a fašistov. Harabin tak isto okomentoval jednotlivých členov strany. Na paškál si zobral lídra Sas Sulíka či odídenca Poliacika, ktorý sa pripojil k Progresívnemu Slovensku.

Tvrdú kritiku Harabina si môžte pozrieť tu

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=_9BYGdLT9cU

foto zdroj: SITA/Jana Birošová, https://www.webnoviny.sk/vydavatela-casopisu-zem-a-vek-uznali-za-vinneho-z-trestneho-cinu-hanobenia-naroda/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články