Image default

Sudca najvyššieho súdu a Kandidát za prezidenta Štefan Harabin sa nevzdáva a poukazuje stále na Riziká ilegálnej migrácie, ktoré môžu ohroziť suverenitu Slovenska.

Aby opäť spomenul rizika spojené migračnou vlnou opäť natočil krátke video v ktorom vyzýva vládu Slovenskej republiky. Kandidát na prezidenta vyzýva vládu Slovenskej republiky, aby sa jasne vyjadrila, že neprijme na naše územie ani jediného migranta ( netreba zabúdať na to, že Slovensko podpísalo Marakéšsku dohodu, ktorá sa zaoberá aj migráciou Afrických migrantov do jednotlivých krajín)

„Sme v čase ohrozenia a je nevyhnutné prijať radikálne obranné opatrenia na zaistenie bezpečnosti našich občanov“

Harabin o rizikách organizovanej ilegálnej migrácie

Podľa Harabina je nutne vypovedať z územia Slovenskej republiky všetkých, ktorých vláda prijala ako ústupok Bruselu. Práve migrantská kríza rozdelila Európsku úniu na 2 tábory, ktoré poukazujú na naivitu a ochranu hraníc. Európska únia však stále nenašla spôsob, ako migračnú krízu riešiť ( Práve ilegálny migranti využívajú liberálny systém v plnej miere) Migranti požadujú viac ako Európsky lídri jednoducho očakávali.

„Vraždy a znásilnenia, teroristické činy a vyvolávanie občianskej vojny v štátoch Európy je dôvodom na okamžité moratórium a zastavenie prijímania akýchkoľvek migrantov na Slovensko“ komentoval migračnú problematiku Harabin

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=9l6feqaYduY&t=32s

Súvisiace články

Miroslav Lajčák zvažuje demisiu, ak parlament odmietne migračný pakt OSN

Andrej

Harabína zablokovali na YouTube kvôli videu o Marakešskej deklarácii

Andrej

Harabin: Nie Orbán, ale Juncker rozkladá EÚ

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..