utorok, 30 mája, 2023

Harabin odovzdal kancelárii NRSR 31 993 podpisov

Posledné články

Harabin odovzdal kancelárii NRSR 31 993 podpisov

Harabin odovzdal kancelárii NRSR 31 993 podpisov
Harabin odovzdal kancelárii NRSR 31 993 podpisov

Prezidentské voľby sú čoskoro za dverami

Slovensko si 16 marca vyberie nového prezidenta Slovenskej republiky. Bude to v poradí 5 prezident, ktorý sa bude uchádzať o čo najlepšie možné záujmy. Tieto prezidentské voľby budú naozaj zaujímavé len s úsudku veľkého počtu zaujímavých kandidátov. Medzi najznámejšie a najviac medializované mená patrí dvojica zástupcov liberálno-pravicovej základne MistríkČaputová. V tomto prípade sú to mená aj favoritov Andreja Kisku, ktorý si vybral eurooptimistov, ktorí by mali pokračovať v jeho práci aj naďalej.

 

Demokraticky alebo nedemokratický kandidát?

Mistrík, Čaputová a Mikloško majú byť pre pravicového voliča tou správnou voľbou. Alternatíva dáva svoj hlas sudcovi najvyššieho súdu Štefanovi Harabinovi. Štefan Harabin je dlhodobo mediálne lynčovaný a kritizovaný. Špinavé kauzy však Harabina nikdy nezastavili a snažil sa byť sám spravodlivý a čestný. Štefan Harabin tak bude skutočnou čiernou vranou prezidentských volieb, ktorá môže naozaj prekvapiť.

 

Netreba zabúdať, že pravica sa Harabina bojí ako čert kríža. Príkladom je aj líder Obyčajných ľudí Igor Matovič, ktorý sa obáva druhého kola ak by postúpil HarabinŠefčovič. Práve Šefčovič je dalšie a silné razantné meno v prezidentských voľbách, ktoré podporí strana SMER-SD.

Až teraz je na pravici ukázané farizejstvo v podobe diktovania čo je a čo nie je správne pre Slovensko. Každý kandidát vyzbieral demokraticky podpisy od občanov. Je povinnosťou aj pravice aj ľavice zdržať sa maximálne hlúpych komentárov ohľadom, kto je a kto nie je demokratický kandidát. Každý hlas občana je demokratický. Či bude voliť Harabína, Čaputovú, Mistríka či Mikloška.

 

Harabin odovzdal kancelárii NRSR 31 993 podpisov

Štefan Harabin sa právoplatne stal kandidátom za prezidenta. Do NRSR odovzdal 31 993 podpisov. Týmto Harabin poukázal na úspešný projekt „Harabin na Hrad“ a taktiež poukázal, že patrí naozaj medzi veľkých favoritov volieb. Ani špinavá mediálna kampaň denníkov proti Harabinovi nepomohla. V prípade zvolenia chce byť Harabin prezidentom všetkých občanov, pričom by zriadil aj samostatnú kanceláriu, ktorej súčasťou by boli emeritní sudcovia a posudzovali by podnety od ľudí.

„Odovzdali sme podpisy. Všetko prebehlo organizačne v poriadku a chcem prezidentské voľby vyhrať, kto totiž nechce vyhrať, nemôže ísť do takéhoto súboja,“  oznámil Štefan Harabin

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/harabin-odovzdal-podpisy-na-prezidenta-vo-volbach-chce-zvitazit
Harabin odovzdal kancelárii NRSR, NRSR

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články