streda, 1 decembra, 2021

Harabin opäť kandiduje na najvyšší súd. Chcem spravodlivosť rovnakú pre všetkých

Posledné články

Harabin opäť kandiduje na najvyšší súd. Chcem spravodlivosť rovnakú pre všetkých.
Štefan Harabin dnes cez svoj Facebook informoval širokú verejnosť o tom, že opäť sa bude uchádzať o post sudcu najvyššieho súdu.

Štefan Harabin:

„Nachádzame sa dnes v situácií, kedy občania, ľudia stratili vieru a pocit, že sa môžu dovolať pravdy a spravodlivosti. Či už na súde alebo vo vzťahu k štátny inštitúciám. Jednoducho neveria v štát ako taký. Dovolím si tvrdiť, že mám dostatočné vzdelanie, skúsenosti informácie ale aj prax v justícii v rôznych pozíciach na to, aby som na dnešnú situáciu zareagoval aj svojím stanoviskom, že ohlasujem kandidatúru na predsedu najvyššieho súdu. 

 

Harabin opäť kandiduje na najvyšší súd

Harabin deklaruje svoje rozhodnutie kandidovať na predsedu najvyššieho súdu s cieľom „odmafianizovať personálne“ najvyšší súdu. Nikto nemôže spochybniť skúsenosti a dlhoročnú prax Štefana Harabina v súdnictve.
Štefan Harabin vo videu deklaruje svoj postoj o tom, že žiadny politik nebol schopný a ani mafián, kúpiť si hlas, rozhodnutie Štefana Harabina.

Štefan Harabin spomenul aj médium Esetu a údajne aj Kisku, teda Denník N, ktorý zverejňuje on-line informácie a poznatky o tom ako politický mafiáni si kupujú miesta na najvyššom súde. A to aj na polícii či prokuratúre.

Obyčajný ľudia bez finančného zázemia sa nedokážu hájiť na súde.
Oligarchovia, politici a mafiáni dostávajú nepodmienečný trest.
Pripomenul aj haváriu kde politik zrazil chodcu a dostal podmienečný trest (L*pšic?)

 

Prinavrátiť dôveryhodnosť justície

Aby sudcovia získali opätovne rešpekt a úctu. Harabin deklaruje, že hájil sudcov pred politikmi ,médiami, mafiánmi a mimovládkami. V krátkom čase je schopný uplatniť okamžité opatrenia na zlikvidovanie nesystémových a nekonzistentných opatrení v rozvrhu práce najvyššieho súdu.
Hovorí taktiež o tom, že chce nastaviť mechanizmy, tak aby žiaden sudca, či predseda senátu alebo kolégia nemal pečiatku mafiánskej objednávky.

Samozrejme, že naše „objektívne“ média budú negatívne voči tomuto rozhodnutiu. Nakoľko Harabin je schopný opäť upliesť bič na všetkých politikov. Aj na tých takzvané nových a slušných.

 


Zdroj: https://www.facebook.com/harabinstefan/videos/1862717410541244/
Harabin opäť kandiduje na najvyšší súd. Chcem spravodlivosť rovnakú pre všetkých

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články