Image default
 
 

Harabin ostro skritizoval Lajčáka a Kisku

 Harabin ostro skritizoval Lajčáka a Kisku

Harabin ostro skritizoval Lajčáka a Kisku

Harabin: Kiska a Lajčák chcú isť do Marrakešu silou mocou

Súčasná problematika Paktu OSN zamiešala karty nielen v globálnej politike ale predovšetkým na Slovensku. Jeden zo spoluzakladateľov paktu OSN je akoby šokovaný z toho, že pakt nakoniec Slovenskou republikou nebude schválený.

 
 

Tým pádom sa rozhodol podať demisiu. Mnoho koaličných partnerov sa obáva ďalšieho smerovania v zahraničnej politike a dúfa, že prezident Slovenskej republiky zavrie oči pred demisiou Lajčáka. Lajčák je známym diplomatom, ktorý sa otvorene hlási k západnej orientácii. Práve takýto diplomat by z veľkou pravdepodobnosťou chýbal aj súčasnému prezidentovi Kiskovi, ktorý dlhodobo poukazuje na svoju západnú orientáciu. Tento krát môže Andrej Kiska zachrániť Miroslava Lajčáka. Demisia Lajčáka nemusí nakoniec znamenať koniec.

Na Migračný pakt OSN dlhodobo upozorňuje aj sudca najvyššieho súdu a v súčasnosti aj prezidentský kandidát Štefan Harabin, ktorý aj teraz ostal tvrdým kritikom Lajčáka a Kisku.

Harabin ostro skritizoval Lajčáka a Kisku

Kiska a Lajčák chcú ísť do Marrákeša silou mocou. Chcú tam prijať Pakt s výhradou. Ale tým, že prijmeme Pakt, tak sa hlásime k podpore migrácie ako k prospešnému javu. Tak sme už roztrhali jednotu V4. Žiadne výhrady nie sú nijako významné, nie sú totiž prípustné, čiže môžu byť maximálne zachytené „v zázname o konferencii“. Ten však nikdy nebude tvoriť súčasť dokumentu, výhrada je právne nevýznamná ak nie je Paktom predpokladaná. Je neplatná. Výklad ministerstva zahraničia a Lajčáka je rovnako svojvoľný, lebo text sa už nedá pripomienkovať, otvárať. Komentoval vo videu aktuálne dianie Štefan Harabin

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/video-kiska-a-lajcak-velezradcovia-z-popradu-hladaju-pomoc-u-pellegriniho

   

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Aký názor zastáva Štefan Harabin v otázke multikulturalizmu?

Andrej

Arpád Soltész a vražda Kuciaka

Daniel

Lajčák odovzdá ukrajinským mimovládkam 65-tisíc eur

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..