Svet

Harabin vyzval Pellegriniho, Lajčáka, Danka a zhodnotil správanie Čaputovej! „Bol spáchaný zločin vraždy!“

Harabin vyzval Pellegriniho, Lajčáka, Danka a zhodnotil správanie Čaputovej! „Bol spáchaný zločin vraždy!“ Letecky útok, pri ktorom prišiel iránsky generálmajor Kásem Solejmáni...

Napísal Andrej · >
Harabin vyzval Pellegriniho, Lajčáka, Danka a zhodnotil správanie Čaputovej! "Bol spáchaný zločin vraždy!"

Harabin vyzval Pellegriniho, Lajčáka, Danka a zhodnotil správanie Čaputovej! „Bol spáchaný zločin vraždy!“
Letecky útok, pri ktorom prišiel iránsky generálmajor Kásem Solejmáni o život považuje líder strany Vlasť Štefan Harabin za zločin vraždy. Harabin tak v statuse vyzval najvyšších štátnych predstaviteľov, aby nákup stíhačiek F16 zastavili.

 

Harabin vyzval Pellegriniho, Lajčáka, Danka a zhodnotil správanie Čaputovej! „Bol spáchaný zločin vraždy!“

Celý status lídra strany vlast Štefana Harabina

„BOL SPÁCHANÝ ZLOČIN VRAŽDY. NÁKUP STÍHAČIEK F16 OD USA BY SLOVENSKO MALO V REAKCII OKAMŽITE ZRUŠIŤ‼️

Priatelia,

 
 

letecký útok USA pri letisku v Bagdade, pri ktorom prišiel o život iránsky generálmajor Kásem Solejmání, nie je ničím iným ako zločinom vraždy. Podľa môjho názoru a aj podľa Ruska a Číny bola nepochybne porušená Charta OSN a Slovensko by malo zaujať rázny postoj pokiaľ ide o porušovanie medzinárodne platných noriem, ktoré musia platiť pre každého rovnako, inak nemajú žiadny význam.

Slovensko sa musí hlasno dištancovať od tohto útoku a a odsúdiť ho. V opačnom prípade sa sami môžeme stať obeťami odvetnej reakcie, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou zo strany Iránu príde. A to nemôžeme dopustiť.

Slovensko sa nemôže žiadnym spôsobom podieľať na schvaľovaní, či na financovaní podobných teroristických činov, pričom práve nákupom stíhačiek F16 od USA by sme takúto trestnú činnosť nepriamo financovali. Aj preto strana VLASŤ vyzýva premiéra Pellegriniho, ministra zahraničia v demisii Lajčáka a ministra obrany Gajdoša, aby v reakcii na tento bezprecedentný zločin bezodkladne ostúpili od nákupu stíhačiek F16 od USA. Osobitne vyzývam predsedu SNS, v gescii ktorej je ministerstvo obrany, Andreja Danka, aby využil poskytnutú príležitosť a napravil svoju chybu, ktorú urobil, keď odobril nákup stíhačiek F16 od USA.

V neposlednom rade treba pripomenúť, že stíhacie lietadlá F16 sú predražené a zastaralé a v situácii, v ktorej sa naša vlasť nachádza, by podobný nákup nebol rozumný. Na Slovensku v prvom rade potrebujeme stavať nemocnice a zvyšovať životnú úroveň najchudobnejších. Stíhačky počkajú.

Na záver by som chcel dodať, že neústavne inaugurovaná prezidentka Čaputová má obvykle plné ústa humanizmu a automaticky rázne odsudzuje kde-čo, ale to len v prípade, keď ide o jej názorových a politických oponentov. Teraz sme sa podobne ráznej a principiálnej reakcie, žiaľ, nedočkali. Je jasne vidieť, že v prípade Čaputovej a jej ultraliberálnych súputníkov je humanizmus, solidarita a dodržiavanie medzinárodného práva len zásterkou a farizejstvom, pretože ich uplatňujú selektívne a nie spravodlivo.

 

Strana VLASŤ naopak jednoznačne presadzuje princíp, kedy právo, poriadok a spravodlivosť musia platiť pre každého rovnako. Poďte 29. februára 2020 voliť číslo 17″ vyjadril sa Štefan Harabin na socialnej sieti Facebook.

BOL SPÁCHANÝ ZLOČIN VRAŽDY. NÁKUP STÍHAČIEK F16 OD USA BY SLOVENSKO MALO V REAKCII OKAMŽITE ZRUŠIŤ‼️‼️‼️💥💥💥Priatelia,…

Geplaatst door Štefan Harabin op Zondag 5 januari 2020


Zdroj:https://www.facebook.com/harabinstefan/photos/a.1697868723823299/2667798766830285/?type=3&theater
Zdroj foto: Štefan Harabin.Foto: archívne, SITA/Jana Birošová.
https://www.webnoviny.sk/vydavatela-casopisu-zem-a-vek-uznali-za-vinneho-z-trestneho-cinu-hanobenia-naroda/
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer-https://www.aktuality.sk/clanok/753543/komentar-lubomira-jaska-danko-si-v-noci-pomylil-vojakov-s-dovolenkarmi-v-egypte/
stefan-harabin-1

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *