utorok, 30 mája, 2023

Harabin znemožnil predsedu Progresívneho Slovenska Trubana!

Posledné články

Harabin znemožnil predsedu Progresívneho Slovenska Trubana!

Zdá sa, že boj medzi národniarmi a liberálmi bude čoraz viac rast. Neúspešný prezidentský kandidát a sudca najvysieho súdu Štefan Harabin sa otvorene vyjadril ku kauze Michala Trubana, ktorú spustilo jedno nevinne vystrihnute video na internete. Truban vo videu spomína „Ad Trip“ A týmto jasne akoby priznáva, že v minulosti skúsil drogy. Po čase to už Trubanovi nedalo a natočil vlastne video, kde vysvetľuje, ako to skutočne bolo. Truban vo videu otvorene priznáva svoju chybu.

„V posledné dni som veľa uvažoval o tom či som reagoval na video z mojej prednášky, kde som hovoril o drogách, správne. Nemal som z toho dobrý pocit. Nahral som, preto toto video, kde som všetko otvorene povedal aj o drogách a priznal si chybu. Nechcem nič zamlčiavať, lebo sám necítim, že to je tak správne a nechcem takto politiku robiť. Chcem meniť politiku, preto si nesmiem pred ničím zakrývať oči. Chyby si musím vedieť otvorene priznať a poučiť sa z nich“

Takéto ospravedlnenie však pre Harabina je zbytočne. Naopak Harabin ešte viac skritizoval Michala Trubana a dokonca ho prirovnal k Bašternakovi.

Harabin znemožnil predsedu Progresívneho Slovenska Trubana!

„Drogová mediálna hviezda a predseda pedofilnej strany to bez akejkoľvek hanby dal na Bašternáka. Najprv týždeň klamal verejnosť o akomsi jednom vyfajčenom jointe na vysokej škole, ale keď sa ukázalo, že táto nepravdivá verzia jeho drogového dobrodružstva je neudržateľná, predseda Truban, zrejme na podnet svojich mediálnych poradcov, odrazu otočil a kajúcne sa ku všetkému priznáva a ľutuje. No a tu treba povedať, že Truban to dal na Bašternáka, pretože presne ako Bašternák, keď sa mu prišlo na podvody, chce využiť, obrazne povedané, účinnú ľútosť, aby sa vyhol trestu.

Je teda zjavné, že v prípade Trubana a jeho drogového dobrodružstva nejde o úprimnosť, ale ešte raz, o účinnú ľútosť. On totiž už nemal inú možnosť, len sa ku všetkému priznať a skúsiť zahrať na city verejnosti. Ak si to v skratke zopakujeme, Trubanov príbeh mal asi takýto priebeh: Drogoval, prišli mu na to, pokúsil sa verejnosť oklamať, to mu nevyšlo a ako poslednú možnosť využil, v prenesenom zmysle slova, účinnú ľútosť. Skrátka, Truban to dal na Bašternáka.“ Vyjadril sa neúspešný kandidát za prezidenta Štefan Harabin.

Harabin znemožnil predsedu Progresívneho Slovenska Trubana!

Zdroj: http://dennikpolitika.sk/archiv/79837, http://dennikpolitika.sk/archiv/79721

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články