utorok, 30 mája, 2023

Harabína zablokovali na YouTube kvôli videu o Marakešskej deklarácii

Posledné články

Harabína zablokovali na YouTube kvôli videu o Marakešskej deklarácii

Harabína zablokovali na YouTube kvôli videu o Marakešskej deklarácii
Harabína zablokovali na YouTube kvôli videu o Marakešskej deklarácii

Európska únia nerieši ilegálnu imigráciu 

Súčasná problematika ilegálnej imigrácie je čoraz významnejšia ako sa zdá. Práve otvorenosť Angely Merkelovej otvorila obrovský rozruch a napätie. Nikdy by si Merkelová nepredstavovala to, že takéto rozhodnutie jej na dobro zničí kariéru významného politického lídra Nemecka. Práve ilegálna imigrácia zničila nielen preferencie súčasnej kancelárky Merkelovej ale taktiež aj jej Kresťanskodemokratickej strany. Práve súčasný lídri hlásajú otvorenosť a stále u nich prevláda zaslepená a priam umelohmotná solidarita, ktorá absolútne k ničomu nevedie. Jediným cieľom súčasných Európskych lídrov je vzájomné prerozdeľovanie ilegálnej migrácii s prvkami slušných politikov by názoru. Akýkoľvek odlišný názor je v súčasnej dobe trestaný. Príkladom je aj Maďarsko, ktoré je terčom zla v Európskej únii vďaka odlišnému názoru na vec. Európska únia s ilegálnou migráciou pravdepodobne robiť nič nechce.

Kontroverzný pakt OSN o migrácii 

Na rad prišiel kontroverzný Marakešsky pakt. Práve šéf diplomacie na Slovensku Miroslav Lajčák otvorene hlása o významnosti tohto paktu. Sulík, Kollár či Andrej Danko absolútne s podpísaním paktu nesúhlasia. Dokonca aj mnoho Smerákov je proti. Netreba zabúdať na USA, Rakúsko, Česko, Poľsko, Chorvátsko či Maďarsko, ktoré sú rozhodnuté nepodpísať kontroverzný pakt. Základom nesúhlasu je významná strata suverenity. Na druhej strane je Lajčák presvedčený, že podpísanie paktu o migrácii je veľmi dôležitá súčasť a je potrebné ho podpísať. Vzhľadom, že žijeme v demokratickej krajine by sa mali rozhodnúť právom obyvatelia Slovenska. Nie jeden najvyšší diplomat Lajčák. Ako bude koalícia ďalej pokračovať sa  uvidí.

Harabína zablokovali na YouTube kvôli videu o Marakešskej deklarácii

Štefan Harabin dlho uprednostňuje rozprávať svoje názory v krátkych 10-15 minútových videách, kde sa na plno venuje predovšetkým Slovenskej politike. Tento krát mu však video venované Marakéšskej zmluve jednoducho zablokovali. Harabin sa tak stal obeťou cenzúry YOUTUBE? Harabín sa k tejto blokácii vyjadril na Sociálnej sieti Facebook.

https://www.youtube.com/watch?v=NzNRv2dqaBY

Priatelia,

včera som uverejnil príspevok o tom ako mi YouTube kanál bezdôvodne zablokoval video o Marakéšskej deklarácii ešte z mája tohto roku a zároveň som zo svojej karty na stránku facebooku, ktorú spravujem, pripojil originál tohto zablokovaného videa.

Zdá sa, že diskutovať o Marakéšskej deklarácii je už úplne zakázané. Po tom, čo YouTube kanál odstránil moje video, kde sa k tejto nebezpečnej deklarácii vyjadrujem, tak isto postupoval aj Facebook. Po mojom pridaní videa sem, Facebook tiež bezdôvodne môj príspevok aj videom odstránil. Pritom neuviedol ani jediný argument, ktorým by preukázal extrémizmus, rasizmus, xenofóbiu, nenávisť, alebo nepravdivosť, čo i len v jedinom slove, ktoré sú vo videu, resp. príspevku.
Video malo na Facebooku za necelý deň skoro 1600 zdieľaní a 40 000 pozretí.
Váš obrovský záujem poznať pravdu, zrejme vydesil i Facebook.
Facebook arogantne a hrubo pošliapal moje právo na slobodu slova a prejavu, rovnako ako tesne predtým i YouTube kanál.

Ak je zámer autorov Marakéšskej deklarácie dobrý, je nepochopiteľné, prečo je nutné cenzurovať, vymazávať a zakazovať. Diskusia je predsa vždy prospešná, posúva nás. Moje bohaté životné skúsenosti ma naučili, že ak niekomu diskusia prekáža; a v tomto prípade k takej závažnej veci akou Marakéšska deklarácia je, treba spozornieť.

Je zrejmé, že niekomu tu ide o veľa. A ten, komu na tolerovaní Marakéšskej deklarácie záleží, má prostriedky na ovládanie obsahu médií. Vidíme to denne v televízii, v novinách aj na internete. Obsah je upravovaný a v prípade nežiaducich názorov cenzurovaný. Sme svedkami zavádzania ideológie všetkými prostriedkami, cez diplomaciu a politikov, za asistencie korporátnej moci. To všetko poistené prácou tretieho sektora a servírované širokým masám cez médiá. Všetko, čo narúša hladký priebeh implementácie je vymazané, kritika umlčaná. 
Priatelia, buďme ostražití. Máme tu dočinenia s mocnými.

Harabína zablokovali na youtube kvôli videu o Marakešskej deklarácii
Čísla vzhliadnutí môjho videa, (napriek cenzúre) však ukazujú, že je nás mnoho ktorým to, čo sa deje nie je ľahostajné a ktorí sú napriek demagógii zorientovaní.

https://www.youtube.com/watch?v=8zB4WQqf_ag

Chystá sa tak nová revolúcia blokácie odlišnosti názorov aj na YouTube?

zdroj: https://www.facebook.com/stefan.harabin.sudca/

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články