Slovensko

Herec Juraj Kemka: Fico je oproti fašistom ešte fajn

Herec Juraj Kemka: Fico je oproti fašistom ešte fajn Voľby 2016 Priniesli zaujímavý výsledok nielen pre SMER-SD, ktorý nedosiahol také úspešné výsledky...

Napísal Andrej · >
Juraj Kemka
Herec Juraj Kemka: Fico je oproti fašistom ešte fajn
Juraj Kemka
Juraj Kemka

Voľby 2016

Priniesli zaujímavý výsledok nielen pre SMER-SD, ktorý nedosiahol také úspešné výsledky ako v rokoch minulých. Na druhej strane sa do parlamentu nedostalo ani KDH či bývalá najsilnejšia pravicová strana na Slovensku SDKU. Veľmi zaujímavé boli komentáre jednotlivých „špecialistov“ a hereckých politológov, ktorý jasne neprišli podporiť SMER-SD ale pravicu. Jedným z nich bol aj herec Juraj Kemka, ktorý patrí medzi súčasť smotánky Za Slušné Slovensko. Putina nazýva vrahom a Kiska je naopak dobrým anjelom. Tentokrát si treba pripomenúť video staré skoro 2 roky.

Denník N robil rozhovor s Jurajom Kemkom, ktorý aj rád rozhovor ponúkol. V samozrejmosti to bol rozhovor jednostranný proti SMERU-SD. V necelom 2 minútovom videu však urazil budúcich voličov, ktorý nevolili pravicu ale niečo iné. Vo videu herec spomína, že záujem o voľby bol neuveriteľné obrovský. Potom prišla zaujímavá myšlienka herca Kemku, ktorý jednou vetou urazil voličov strán, ktorí nevolili pravicu. Sám bol pred voľbami šťastný. Na druhej strane ho však trápila otázka.

Či sa zmobilizovali správni ľudia alebo či sa zmobilizovali blázni. Kemka vo videu dúfa že sa zmobilizovali správni ľudia.

Je priam ťažko hovoriť o správnosti či nesprávnosti voliča.

Voľby sú demokratické a preto by sa mal volič maximálne v slobodnej miere rozhodnúť koho chce a koho nechce voliť. Preto rozprávať na kameru o bláznoch a správnych voličoch je priam neetické a malicherné zo strany Juraja Kemku. V posledných mesiacoch sme si však zvykli, že nám „hviezdičky“ priam diktujú čo je a čo nie je správne.

Začalo to protestmi Za Slušné Slovensko. Na druhej strane nehovorím smrť dvoch mladých ľudí je priam zarážajúci zločin. Napokon však máme mnoho ďalších problémov, ktoré absolútne nikoho nezaujímajú. Hladové doliny, školstvo či zdravotníctvo upadá. Hercov, spevákov postupne zaujíma politika a podporujú svojich správnych ľudí. Kto je vlastne ten správny čí nesprávny? Prečo „správny“ ľudia nazývajú LSNS fašistami či bláznami? Teoreticky aj ľudia, ktorí volili LSNS sú fašistami či bláznami?

Odlišnosť názoru znamená bláznovstvo a šialenstvo.  

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=KA0uPzPp9T4

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *