pondelok, 24 januára, 2022

Herec Stanke: Na splnenie najväčšej túžby potrebuje ženu!

Posledné články

Herec Stanke: Na splnenie najväčšej túžby potrebuje ženu!

Herec Stanke: Na splnenie najväčšej túžby potrebuje ženu!
Herec Stanke: Na splnenie najväčšej túžby potrebuje ženu!

Richard Stanke je známym Slovenským hercom, ktorý sa v súčasnosti významne zapojil do protestov za Slušné Slovensko. Stanke žije v Českej republike a je o ňom známe, že je homosexuál. Herec pre Nový Čas priznal, že by si v budúcnosti splnil sen stať sa dvojnásobným otcom. V súčasnosti herec žije po boku úspešného českého anestéziológa Štepana Rusína. Dvojica vychováva syna Vojtíška. Biologickým otcom je práve hercov priateľ. Najnovšie však pár uvažuje o novom prírastku do rodiny. Šťastný pár by si tak najradšej želal ďalšie dieťa. Herec Stanke sa netají tým, že by chcel mať s partnerom vlastného potomka. Vojtíška im vynosila priateľka Katka. Tentokrát by však biologickým m otcom bol Stanke.

Herec Stanke: Na splnenie najväčšej túžby potrebuje ženu!

„Richard aj Štěpán sú neuveriteľne spokojní. Vojtíškovi dávajú toľko lásky, vychovávajú ho tak, aby mu nič nechýbalo a, aby mal skutočne radostné detstvo. Ich veľkým prianím by bolo, aby mal ich malý poklad raz bračeka alebo sestričku, povedal Novému Času blízky zdroj z hercovho okolia.

Pre Nový Čas však herec potencionálnu ženu, ktorá by vynosila jeho dieťa nechcel prezradiť. Všetko tak ostáva pod rúškom tajomstva a Stanke sú svoje súkromie stráži ako oko v hlave. O tejto citlivej téme nechce momentálne hovoriť. Na druhej strane však nepopiera, že je to jeho veľký sen, ktorý by chcel v budúcnosti.

„Moje súkromie je moje súkromie. Keď budem mať pocit, že chcem niečo také oznámiť verejnosti, tak to oznámim, uviedol Stanke.

Momentálne je však herec šťastný a spokojný. Hoci sa nájde mnoho neprajníkov či už v Česku alebo aj na Slovensku. Veľkú váhu si však z tohto herec nerobí a otvorene sa priznáva k homosexualite.

Richard Stanke sa zúčastnil aj s dalšími hercami pochodu za Slušné Slovensko

zdroj: https://www.cas.sk/clanok/515590/herec-richard-stanke-zije-s-partnerom-stepanom-v-stastnom-vztahu-na-splnenie-svojej-najvacsej-tuzby-vsak-potrebuje-zenu/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články