utorok, 30 mája, 2023

Herec Stanke otvorene o registrovaných partnerstvách a tradičnej rodine

Posledné články

Herec Stanke otvorene o registrovaných partnerstvách a tradičnej rodine.

Slušné a neslušné Slovensko. Postupne narastajúci trend liberálov na Slovensku

Po smrti Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa do politického sveta začali vnárať aj osobnosti, ktoré v minulosti s politikou nechceli mať nič spoločného. Dnes sa Slovenská republika delí na slušnú a neslušnú časť obyvateľstva. Ten kto má odlišný názor od súčasného liberálneho trendu je buď fašista, nacionalista alebo len blázon, ktorý verí v konšpiračné teórie. Akýkoľvek odlišný názor od mainstreamu je zvrhlé a šialené bláznovstvo. Liberálny trend sa postupne čoraz viac otvára a priestor dostávajú aj témy ako registrované partnerstvá či filozofovanie nad tradičnou rodinou. Liberálny trend čoraz významnejšie rastie.

Dnes máme prezidetku, ktorá bola v Progresívnom Slovensku. Kiska založil stranu „Za ľudí“, Ktorá má priniesť zmenu v politickom vedení a nalákať akúsi zmes konzervatívno-liberálnych voličov. Do popredia sa dostávajú mená ako Truban, Štefunko, ale tak isto aj Miroslav Beblavý, ktorý v žiadnom prípade nie je politickým nováčikom. Ku Kiskovi sa dokonca pridal jeden z organizátorov za Slušné Slovensko Šeliga. Silný liberálny trend môže jasne zvíťaziť nad oslabeným SMEROM, ktorý sa postupne potápa.

Herec Stanke otvorene o registrovaných partnerstvách a tradičnej rodine.

O tom, že liberálny trend postupne ovplyvňuje verejnosť je jasné ukázané, že témy o Registrovaných partnerstvách sú čoraz otvorenejšie. O tejto téme sa vyjadril aj Richard Stanke, ktorí spoločne so svojim dlhoročným partnerom Štepanom vychovávajú syna Vojtíška. Stanke aj v minulosti priznal, že jeho veľký sen je mať vlastného potomka. Stanke sa už dlhé roky otvorene hlási k homosexualite a politicky sa angažuje v liberálnych kruhoch. Pred Eurovoľbami spolu s ostatnými umelcami natočil spot, kde jasne hlásal, aby ľudia nevolili fašistov. Myslel tým ĽSNS. Pre Denník N, sa Stanke vyjadril ohľadom registrovaných partnerstiev homosexuálov

Herec Richard Stanke, ktorý sa otvorene hlási k homosexualite a politicky sa angažuje v neoliberálnych kruhoch sa vyjadril pre Denník N, ohľadne registrovaných partnerstiev homosexuálov.

„…Majorita si to neuvedomuje, lebo sa jej to netýka. Pritom samotné registrované partnerstvá by jej život nijako neovplyvnili. Neohrozuje to žiadnu tradičnú rodinu, len to vyrieši život ľudí, ktorí spolu žijú. Je zvláštne, že proti tomu najviac vystupujú ľudia, ktorých sa to netýka. Ich práva a život by neboli nijako ohrozené, len by dali práva aj ďalším ľuďom, reagoval Richard Stanke.

Herec Stanke otvorene o registrovaných partnerstvách a tradičnej rodine.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/richard-stanke-registrovane-partnerstva-neohrozuju-tradicnu-rodinu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články