Image default
Slovensko

Kemka je na lepšej strane hraníc

Kemka je na lepšej strane hraníc

Kemka je na lepšej strane hraníc
Kemka je na lepšej strane hraníc

Kemka je rád, že žije na lepšej strane hraníc

Herec účinkujúci predovšetkým v televízií Markíza Juraj Kemka je rád, že žije na lepšej strane hraníc. Po presťahovaní do Rakúska sa Juraj Kemka nebojí ničoho. Podľa jeho slov „keď sa niečo stane“ tak je, že vraj na tej lepšej strane hraníc. Paradoxom je, že ta horšia „strana hraníc“ mu ponúka zamestnanie, ktoré na tej „lepšej strane hraníc“ z pravdepodobnosťou nemá ak chodí na tú zlú stranu. Samozrejmosťou je, že nie každá známa osobnosť žije na Slovensku. Peter Sagan, Daniela Hantuchová či ostatné slávne mená hrdo reprezentujú Slovensko všade vo svete. Aby však hovorili o lepšej či horšej strane hraníc ako herec Juraj Kemka o tom ani zmienky. Juraj Kemka je hercom a vo voľnom čase sa hrá na politológa .

Chodí na diskusie zo Štefanom Hríbom a na raňajky s Eugenom Kordom. Pre tieto 2 zvučné mená „denníkov“ je západná orientácia „bohyňou“ ľudstva. Hríb argumentuje o sile  USA a Korda ? Ten prikyvuje a súhlasí spoločne s najlepšou novinárkou na Slovensku Monikou Todovou. Ak spojíme známe tváre novinárov a hercov vznikne nám taký mix všetkého možného len nie projektu, ktorý tak známe mená špinia. Slušné Slovensko je pre slušných ľudí, ktorí sú hrdý na Slovenskú republiku. Smrť dvoch mladých ľudí bola strašnou udalosťou.

Spolu na raňajkách

To čo po nej nasleduje je len trápny platený cirkus .

Bojovník proti korupcii

Kemka je na lepšej strane hraníc 

Bojovať treba za lepšiu zamestnanosť, zdravotníctvo, školstvo či dôchodcovskú starostlivosť.  Ak sa Kemka presťahoval na „lepšiu stranu hraníc“ mal by prestať politikárčiť. Pri najlepšom by sa mal venovať Rakúskej politike ( lepšej strane hraníc ). Bolo by však otázne či zo súčasnou politickou „ideou“ Kurtza by Kemka súhlasil . Možno sa nenazdáme a herec bude orodovať za Slušné Rakúsko.

V súčasnej dobe je politika populárna predovšetkým u hercov. Kemka tak nie je jediným hereckým politológom. Medzi ďalších patria napríklad aj Richard Stanke či Maroš Kramár. Možno sa v budúcnosti dočkáme politickej strany hercov a známych osobností.

Zdroj: https://www.napalete.sk/perla-tyzdna/

Súvisiace články

ANKETA: Komu by si dal/a hlas v prezidentských voľbách 2019

Daniel

Poliačik šokuje- Niektorí poslanci netušili, že budú zarabať tak málo

Andrej

Čo si myslí Lajčák o Šefčovičovej prezidentskej kandidatúre?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..