streda, 1 decembra, 2021

HLBOKÉ PRECITNUTIE a prekvapenie priamo od Matoviča. Toto by ste nečakali ani v sne

Posledné články

Máme za sebou prvý deň celoplošného testovania a neitkro výsledky už boli zverejnené. Nakoniec sa obavy nepotvrdili a výsledky sú viac než dobré (28 tisíc tj. 1%). Áno je pravda, že máme tisícky nakazených, ale len čas ukáže či štátna akcia bola dobrá alebo nie.

Premiér Matovič taktiež potvrdil, že druhé kolo testovania bude, a teda si musíme pripraviť na opätovné rady. Avšak toto druhé kolo bude zrejme lepšie organizované a doladia sa niektoré problémy, ktoré vznikli pri prvom testovaní.

 

Matovič prosí občanov, aby dôsledne dodržiavali desaťdňovú karanténu a aby informovali všetkých s ktorými boli v kontakte.

Premiér sa ospravedňuje ľuďom, ktorí museli ísť na testovanie, teda nešli z vlastnej vôle. Ospravedňuje to zodpovednosťou voči zdravotníkom a pacientom.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články