pondelok, 6 decembra, 2021

Hlina „PREFACKAL“ Matoviča. Jeho tvrdeniam neuveríte ani v najhoršom sne

Posledné články

Pandémia a silné opatrenia vlády už rozdeľujú aj liberálny tábor. Opäť sa do seba pustili predvolební rivali, ktorí sa nezniesli ani v televíznom štúdiu. Alojz Hlina (KDH) kritizuje premiéra Igora Matvoiča za opatrenia voči pandémií.

Podľa Alojza Hlinu sa  „hore-dole šermuje“ s rôznymi pojmami v súvislosti s pandémiou. Veci by sa podľa jeho názoru mali uviesť na pravú váhu.

 

„Premiér sa nám vyhráža raz lockdownom, inokedy tvrdým lockdownom. Mali by sme si povedať, čo je čo. Čo je lockdown a čo je tvrdý lockdown. V zásade by sme si to mohli rozdeliť na tri stupne, podľa tvrdosti: po prvé, epidemiologické opatrenia, po druhé, lockdown a po tretie, tvrdý lockdown,“ tvrdí Alojz Hlina.

„Nedostatočne sa odkomunikovali, zle sa komunikovali, respektíve sa odignorovali (povestné nevestičky). Tieto opatrenia už, žiaľ, v súčasnosti nestačia. Tieto opatrenia sme nezvládli, tu kompetentní zlyhali.“ vysvetľuje Alojz Hlina.

Alojz Hlina
Alojz Hlina (Zdroj: Alexandra Cunderlikova /Webnoviny)

„Náš premiér nám hrozí lockdownom. My však už prísny lockdown dávno máme a ani netušíme, kedy bude koniec. Ak chce premiér zaviesť plnokrvný tvrdý lockdown so zákazom chodiť do práce, tak to bude zlyhaním vlády a nie zlyhanie občanov,“ píše Alojz Hlina

Podľa Alojza Hlinu už pri tvrdom lockdowne nebudú na vine občania len samotná vláda. Alojz Hlina: „Takže by som bol veľmi opatrný s tým vyhrážaním sa.“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články