nedeľa, 28 novembra, 2021

Hrnko sa nemaznal s ministrom Naďom! Takýto drsný odkaz nikto nečakal!

Posledné články

Hrnko sa nemaznal s ministrom Naďom! Takýto drsný odkaz nikto nečakal!

Zda sa, že Anton Hrnko v politike nekončí a naopak bude mať teraz ešte viac času politiku komentovať. Bývali poslanec NRSR tvrdo okomentoval správanie bývalého zabávača a súčasného poslanca NRSR za OĽaNO Jozefa Pročka. Tentokrát si na paškál vzal Ministra obrany Jaroslava Naďa. Práve Ministerstvo obrany bolo 4 roky pod krídlami SNS. Hrnko okomentoval tlačovku nového Ministra Naďa, ktorý kritizoval bývalé vedenie.

Paška a Hrnko predložili poslancom uznesenie k situácii v Iraku ...

Zdroj: ALEXANDRA ČUNDERLÍKOVÁ/SITA

Hrnko okomentoval Naďovú tlačovku na sociálnej sieti Facebook.

Hrnko sa nemaznal s ministrom Naďom! Takýto drsný odkaz by ste od Hrnka nečakali.

OHEŇ A SÍRA

Na dnešnej tlačovke môj drahý priateľ Jaroslav opäť perlil, resp. aby som bol presný slintal a pľuval na Slovenskú národnú stranu, ako keby bola príčinou všetkého zlého v rezorte obrany.

Nuž milý Jaroslav, neviem, ako sa tvoja dnešná točovková eskapáda zhoduje s tvojimi vyjadreniami, ktoré si adresoval ministrovi P. Gajdošovi pri preberaní funkcie, ale prosím. Veď všetci vieme, akú asi majú trvácnosť vyhlásenia ľudí z OĽaNO alebo im blízkych. Len treba pripomenúť, že Slovenská národná strana nikdy nespochybňovala zahraničnopolitickú orientáciu SR, len sme boli, sme a budeme zastávať pozíciu, že Slovensko nie je krajina, ktorá by si v cudzích záujmoch mala vytvárať zbytočných nepriateľov.

Jaroslav Naď po výsluchu na NAKA: V spise som videl evidentné ...

Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

Dnes si ty hlavou rezortu a keď v ňom dosiahneš aspoň toľko, čo zabezpečila pre rezort a jeho zamestnancov SNS, môžeš kritizovať. Zatiaľ si však nič nedosiahol, akurát to, že po tvrdom dobýjaní sa do NATO ti nakoniec umožnili rozprávať s človekom, ktorého vzhľadom na tvoju pozíciu by sme pokojne mohli nazvať vrátnikom. Nuž, len tak pokračuj a nezabudni byť omnoho viac aktivistický, možno sa niekedy porozprávaš v Bruseli aj so sekretárkou!

Len neviem, ako príjmu voliči OĽaNO, keď im zapľundruješ krajinu cudzími základňami a cudzími vojskami, čo napr. SNS nechcela dovoliť. Preto sme sa stali terčom najnevyberanejšej protikampani, akú ktorá strana okrem HZDS na Slovensku zažila. Veď hej, máš pravdu, neskáč hadovi na chvost. Radšej si ho priviň na hruď. To ty a aj s tou celou čiastočne psychopatickou kamarilou zamýšľaš urobiť. Ale neboj. Všetko do času, len Pán Boh na veky. Ani tvoje členstvo v Smere netrvalo dlho, všakže!

Ale nemusíš lamentovať nad tým, že SNS nie je v parlamente. No nie je! Svet sa nezrúti. Ale ty aj so svojím trnavským artistom a ďalším odborníkom na ŇŇň, ŇŇň ste prebrali zodpovednosť za našu slovenskú krajinu. Predpokladám, že si spolu so svojím podareným šéfom nakúpil hromadu sviečok, aby ste ich mohli zapáliť pred Igorovým úradom na pripomenutie odvratiteľných úmrtí. Už sa začali zbierať!

Takže, pán minister, menej reči a viac práce! Len nezabudni, že sme v kríze a v kríze by sme mali hľadať priateľov, nie nepriateľov! Ale to asi ty nepochopíš, lebo niet horšieho neduhu ako slepota!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články