Slovensko

Hrnko zažaluje Boeing. Slova poslanca vás dovedú k slzám!

Hrnko zažaluje Boeing. Slova poslanca vás dovedú k slzám! Sprava, ktorá zasiahla poslanca Hrnka najviac. V tragickej nehode stratil celú svoju rodinu....

Napísal Andrej · >
Hrnko zažaluje Boeing. Slova poslanca vás dovedú k slzám!

Hrnko zažaluje Boeing. Slova poslanca vás dovedú k slzám!

Sprava, ktorá zasiahla poslanca Hrnka najviac. V tragickej nehode stratil celú svoju rodinu. Poslanec NR SR za SNS sa rozhodol spraviť tvrdý krok.

Práve Britské médiá informovali, že rodiny, ktoré stratili príbuzných pri tragických nehodách Boeingu 737 ma, môžu od amerického výrobcu lietadiel dostať odškodné po 144 500 dolárov. Tieto peniaze pochádzajú z fondu, na ktorom je 50 miliónov dolárov.

Hrnko zažaluje Boeing. Slova poslanca vás dovedú k slzám!

Fond zriadil samotný Boeing.
Posledná smrteľná katastrofa Boeingu sa stala začiatkom marca. Lietadlo sa krátko po štarte z letiska zrútilo. Tuto nehodu nikto neprežil. Hrnko touto katastrofou navždy stratil manželku, syna a dcéru.

 
 

Situáciu okomentoval aj poslanec NRSR Hrnko. Rozhodol sa, že amerického výrobcu lietadiel zažaluje.

„Ja zatiaľ o tom nemám žiadny papier. Mám na tieto veci právnikov, ja sa ani nedokážem v týchto veciach nijako angažovať, uviedol pre denník Nový čas.

„Žalujem ich, čo iné môžem robiť. Nemôže mi niekto zabiť celú rodinu a zostať nepotrestaný. Mňa nezaujímajú nejaké peniaze, čo ja s nimi, bez rodiny, vyhlásil zarmútený podpredseda národniarov.

Zdroj: https://www.napalete.sk/hrnko-zazaluje-boeing-nemoze-mi-niekto-zabit-rodinu-zostat-nepotrestany/

obrazok: https://www.napalete.sk/hrnko-zazaluje-boeing-nemoze-mi-niekto-zabit-rodinu-zostat-nepotrestany/ (Foto: archív)

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *