piatok, 21 januára, 2022

Hrnkov drsný odkaz Kollarovi! „Borisov prašák je niečo zázračné!

Posledné články

Hrnkov drsný odkaz Kollarovi! „Borisov prašák je niečo zázračné!

Ex-poslanec NRSR Anton Hrnko (SNS) okomentoval správanie lídra Sme Rodina Borisa Kollára. Podľa Hrnka najväčším víťazom predchádzajúcich volieb nebol Igor Matovič ale Boris Kollár.

Zdroj: Erik Adamson / Aktuality.sk

Vybraná časť statusu Antona Hrnka v ktorej okomentoval Borisa Kollára.

 

Ale situácia sa vytvorila tak, ako sa vytvorila. Najväčším víťazom predchádzajúcich volieb určite nebol I. Matovič. Najväčším víťazom volieb je nepochybne multiotecko Boris Kolár!

Branislav Wáclav / Aktuality.sk

Borisa určite, keď ako vekslák začínal pred bratislavským Priorom, ani v duchu nenapadlo, že po tom, čo sa na jeho prašáku vystriedali takmer všetci slovenskí mafiáni počnúc Diničovcami a končiac Piťovcami nevynechajúc pri tom Žaľuďa Steinhubela (určite si Boris nemyslel, že s druhým Žaľuďom bude o cca 20 rokov vytvárať koalície), sa na konci tyče objaví prezidentka Z. Čaputová. Skrátka, Borisov prašák je niečo zázračné!

Ale pani prezidentka sa určite necíti nedobre len na Borisovom prašáku. Neverím, že jej neprekáža aj človek, o ktorom si väčšina Slovákov myslí, čo si myslí. Ale čo už.

Keď si sa dal do boja za určité záujmy, musíš v tom boji bojovať až do roztrhania tela. Takže nielen musíš zniesť nedôstojné miesto na Borisovom prašáku, ale tváriť sa aj ústretovo voči stále meniacim sa názorom a postojom trnavského artistu. Ale čo už, je lepšie byť v holporte s človekom s pozoruhodnými vzťahmi a priateľstvami alebo s človekom, o ktorom si väčšina myslí, čo si myslí, ako priznať, že podnik sa nevydaril!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články