utorok, 18 januára, 2022

HROBÁRKA vlastnej strany alebo Gen. Milana Lučanskéjho? Nechopnosť vlády a jej predstaviteľov…

Posledné články

To čo sa včera stalo na Slovensku nemá obdoby. Toto je úplne iný level než vražda Jána Kuciaka. Obe tieto prípady sa nedajú porovnávať, nakoľko vražde Kuciaka sa nedalo zabrániť, ale samo-vražde Gen. Milana Lučanského sa dalo zabrániť. A to kompetentným, ktorý sedia na stoličkách ako prilepený.

Tak či onak je toto silným signálom pre voličov vládnej garnitúry.
Toto je posledný klinec do rakvy vláde a neschopným osobám na jej čele.
Vládny fašizmus, ktorého sme svedkami presrástol do vraždy nevinného človeka, ktorý sa v právnom štáte nemal ani možnosť postaviť pred súd.

Stále teda môžeme hovoriť o právnom štáte alebo skôr o skutočnej pravej mafii, ktorá okupuje vládne posty? Fašizmus?
V posledných mesiacoch vidíme ako sa nerešpektujú zákony, ako sa nerepšktujú protokoly, ako sa nerešpektuje ústava. Ako sú pošlipavané základne ľúdské práva. Vláda sa taktiež pokúsila o takzvaný „špicľovancí“ zákon aby nás mohla sledovať ako dobytok. No a taktiež aj odobratie kompetencii Ústavnému súdu či prostiústavne konanie vlády s núdzovým stavom.

Klincom do rakvy demokracie a vláde je najme údajná samovražda Generála Milana Lučanského. Gratulujeme mila vláda prerazili ste dno, ktoré sa ešte žiadnej inej vláde nepodarilo.

 

Hrobárka alebo ministerka?

Stále nevieme či je tá samovražda Milana Lučanského.
Kompetentý konšpirovali s troma scenárami:

  • zranenie pri cvičení,
  • pád z postele,
  • ale aj samovražda.

Áno vo vláde máme konšpirátorov, ktorý nazývajú iných konšpirátormi.
Prečo ale hrobárka? Persne tak ako sa papalášizmus Borisa Kollára postaral o nízke preferencie jeho strany. Podobne to bude aj v tomto prípade s Pani Kolíkovou.

Jej prístup k celej kauze je viac než priehľadný.
Rôzne scenáre zranenie Gen. Milana Lučanského, utajovanie informácií pred verejnosťou a habkanie na tlačovkách len dokazujú, že to niekto nezvláda.

Arugemntovať na názory iných a označovanie ich za konšpirácie len poukazuje na slabé argumentnačné schopnosti ministerky Kolíkovej. Toto nebude mať len súdnu dohru ale aj politickú. A za to všetko môže strana Za ľudí poďakovať ministerke Kolíkovej.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články