Image default
Zahraničie

Hrozí Európe hrozba ozbrojených imigrantov?

Hrozí Európe hrozba ozbrojených imigrantov?

Hrozí Európe hrozba ozbrojených imigrantov?
Hrozí Európe hrozba ozbrojených imigrantov?

Migračná problematika v skratke

Súčasná ilegálna imigrácia je v postupnosti zametaná pod koberec sociálne-liberálnymi lídrami Európskej únie, ktorí veľmi chabo riešia problematiku nelegálnej imigrácie. Práve podľa lídrov je najlepšie rozhodnutie jednoducho prerozdeliť imigrantov do všetkých členských krajín.

Otvorenosť v západných krajinách sa postupne mení na chaos, ktorý už jednoducho nechcú ľudia strpieť. Práve obyvatelia krajín sa  dostali do konfliktu 2 táborov. Ten prvý je za ilegálnu migráciu a ten druhý je proti. Práve takéto problematiky môžu čoraz viac rozhádať a vyprovokovať ľudí. Keď prerozdeľovanie nepomáha Emmanuel Macron začne diktovať a opakovať krajinám, že ak by nebolo Európskej únie neboli by na takej úrovni ako sú teraz. Na to sa začne jednotlivým štátom vyhrážať nedodaním eurofondov, ktoré pravdepodobne sú podľa neho „zlatým grálom“ a mana pre „chudobnejšie“ krajiny v spoločenstve.

Po novom si Macron vyberá trošku solídnejšiu praktiku. Chodí k vládnym činiteľom aby diplomaticky otváral témy jednotnej Európskej únie. Vlastný názor krajina nemôže mať v žiadnom prípade. Príkladom je súčasné Maďarsko. Tento krát je ostro sledovaný Globálny pakt OSN ohľadom migrácie. Pakt nepodporí s určitosťou USA, Rakúsko, Maďarsko a Česko. O odklone a nepodpísaní uvažuje taktiež Poľsko, Chorvátsko.

Hrozí Európe hrozba vyzbrojených imigrantov ?

Podľa rakúskeho denníka Kronen Zeitung s odvolaním sa na rakúske ministerstvo sa máme čoho obávať. Podľa zamestnancov rakúskeho ministerstva vnútra sú pre migrantov hlavné ciele Nemecko a Škandinávke krajiny. V tomto prípade ide o normálnu správu, ktorá už skoro nikoho neprekvapí.

Nemecko a škandinávske krajiny sú ekonomicky vyspelé a motivácia imigrantov je jasná. Druhá správa je však šokujúca.

Hrozí, že viac ako 20 tisíc migrantov vyzbrojenými zbraňami z krajín Stredného východu a severnej Afriky v blízkej buducnosti preniknú na územie Európskej únie.

Ide práve o bosniansko-chorvátsku hranicu, ktorá je aj v súčasnosti označovaná za nebezpečnú vďaka ilegálnej migrácii. Na hraniciach sú v súčasnosti nasadené špeciálne jednotky, ktoré hraničné priechody strážia. Podľa správy rakúskeho ministerstva sú komplikácie v tom, že 95% imigrantov sú ozbrojený nožmi.

Podľa správy neexistujú žiadne rodiny či deti, ktoré by utekali. Ide predovšetkým o mužov mladšieho veku. V žiadnom prípade nejde o utečencov zo Sýrie. Ide predovšetkým o utečencov pochádzajúcich z Iraku, Pakistanu, Maroka či Alžírska. Na hraniciach je situácia vyostrená a dokonca sa jedného z policajtov už pokúšali zabiť. Bosna a Hercegovina oznámila, že v budúcnosti očakávajú príchod až 50 tisíc imigrantov.

zdroj: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/desitky-tisic-ozbrojenych-migrantu-se-pripravuji-na-vstup-do-eu/, http://www.infovojna.sk/article/desitky-tisic-ozbrojenych-migrant-se-pripravuji-na-vstup-do-eu, https://www.krone.at/1801367

Súvisiace články

USA zváži poskytnutie smrtiacich zbraní pre Ukrajinu

Andrej

Aký majetok vlastní Petro Porošenko?

Andrej

Každé piate dieťa vo Veľkej Británii nemá dosatok jedla

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..