sobota, 22 januára, 2022

Hrozí im BASA? Kaliňák vytiahol eso z rukáva: Za toto budú niesť zodpovednosť! Zomrelo 13 tisíc ľudí!

Posledné články

Hrozí im BASA? Kaliňák vytiahol eso z rukáva: Za toto budú niesť zodpovednosť! Zomrelo 13 tisíc ľudí!

SME/Jozef Jakubčo

Bývalý minister a známa tvár SMERU-SD Robert Kaliňák bol hosťom v relácii EREPORT. Podľa Kaliňaka sme svedkami zvrátenej situácie a politici za všetko budú niesť zodpovednosť.

„HEGEROVO-MATOVIČOVA VLÁDA JE VLÁDA NÁRODNEJ KATASTROFY
Dnes sme svedkami zvrátenej situácie, ktorá sa používala len vo fašistických režimoch. Je neprípustné, že celé Hegerove komando neodborníkov dokázalo za necelé dva roky svojho pôsobenia tak veľmi pošliapať demokraciu a pripustiť toľko zvráteností. Toto už nie je výsmech ľuďom do tváre, toto je absolútne podupanie dôstojnosti každého jedného občana“ poukazuje bývalý minister

„Nie je možné, aby sa tieto veci zmiatli len tak pod koberec. A každý z tejto vlády, kto sa na týchto zvrátenostiach podieľal, bude za to niesť zodpovednosť. Veď si to zhrňme, jedno neodborné rozhodnutie za druhým, absolútne zničenie ekonomiky, nevinné zatváranie ľudí do väzenia, nedemokratické opatrenia počas pandémie, ktoré viedli k smrti 13-tim tisícom ľudí. A médiá si pred týmto všetkým iba zakryli oči, čím umožnili fašistickému režimu ďalej žiť“ šokuje Kaliňak

Opakujem, táto vláda je vláda národnej katastrofy, takto sa zapíše do dejín Slovenska. Po všetkých lapsusoch, ktoré sa už ani nedajú spočítať, im nedôveruje 85 % ľudí. To sa nepodarilo zatiaľ nikomu na svete. Pýtam sa, čo všetko chcete po tomto všetkom ešte ľuďom sľubovať?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články