pondelok, 6 decembra, 2021

Ide do tuhého: Lekár Igor Bukovský vyzval prezidentku Čaputovú! „Na základe predložených faktov si preto dovolim apelovať…“

Posledné články

Ide do tuhého: Lekár Igor Bukovský vyzval prezidentku Čaputovú! „Na základe predložených faktov si preto dovolim apelovať…“

Ešte pred nedávnom bol lekár Bukovský špecialistom, ktorého si televízie s radosťou volali do relácii. Akonáhle si lekár spravil svoj youtube kanál a začal sa podrobnejšie zaujímať o Koronavírus dostáva lekár stopku v RTVS. Za odlišný názor je dokonca považovaný za blázna či konšpirátora.

Zdroj: Igor Bukovsky/youtube video

Lekár Bukovský však pritvrdzuje a tentokrát odosiela verejnú výzvu prezidentke Čaputovej, poslancom a Generálnej prokuratúre SR.

„Na základe predložených faktov si preto dovolím apelovať na právne subjekty, ktoré majú v tomto prípade zo zákona právomoc podať odvolanie na Ústavný súd SR a tu ide o skupinu 30-tich poslancov, prezidentku, alebo Generálnu prokuratúru.

Foto N – Vladimír Šimíček

Podľa ústavného zákona o núdzovom stavu, môžu odvolanie voči rozhodnutiu vlády vyhlásiť n údzový stav podať iba tieto tri inštitúcie a to do piatich dní od vyhlásenia núdzového stavu. Ústavný súd musí potom rozhodnúť do desiatich dní,“ vyjadril sa vo videu Bukovský.

Viac informácii vo videu lekára Bukovskeho

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články