utorok, 30 mája, 2023

Imigrantom nestačia byty a od vlády žiadajú nové domy…video vo vnútri

Posledné články

Neprispôsobivý migranti patria medzi najzásadnejšiu hrozbu Európskej únie ako celku. Práve Európsky lídri poukazujú na bezhlavosť humanizmu a naivity, ktorá postupne prerastá do migrantskej agresivity a nebezpečnosti žiť v krajine v ktorej sa ľudia narodili. Masívny nárast migrácie spôsoby priam katastrofálne narušenie kultúry Európskych krajín predovšetkým agresivitou jednotlivcov (Migranti sú nedostatočne vzdelaný aby sa mohli asimilovať v jednotlivých európskych krajinách ). Týmto nechcem urážať šikovných ľudí iného vierovyznania, kultúry či krajiny. No na druhej strane nemôžeme byť naivný, že všetci migranti sú vzdelaný.

Nestačia im byty ...
Nestačia im byty …

Skutočným príkladom je Švédsko, ktoré je ukážkou ako si krajina postupne devastuje krajinu len vdaka humanizmu, ktorý sa v dnešnom liberálno-sociálnom vládnutí Európskych lídrov páči . Začala to Merkelova a skončilo to tým, že v Stockholme migranti žiadajú o lepšie a kvalitnejšie bývanie. Nestačia im byty a od vlády žiadajú domy (zaplatia to daňový poplatníci). Problém má aj ďalšie mesto Malmo, ktoré postupne stráca rovnováhu. Chudobnejšie zóny boli stavebným kameňom švédskych obyvateľov, ktorí sa tam narodili, žili a pracovali. Príchodom masívnej vlny sa vďaka zvýšenej miere kriminality množstvo rodín vysťahovalo. V uliciach vznikajú jednotlivé getá, kde ostávajú žiť imigranti ( tzv No go zóny). Jednoducho povedané časti mesta do ktorých sa nikto neodváži vstúpiť ( okrem ozbrojených jednotiek).

Agresivita migrantských jednotlivcov

Švédsko je typickým príkladom prevrátenej strany humanizmu, ktorá postupne môže narastať do takej miery, že v budúcnosti nebudú Švédi vedieť, kto boli vlastne Vikingovia. Netreba hovoriť, že Slovenska sa to netiká, pretože čo by v takejto chudobe robili práve migranti ? (typická otázka Slováka) Stále je možné, že Európska únia bude krajiny jednotlivo dotovať len preto aby si krajiny migrantov udržali. Preto vo východnej oblasti, kde vyľudnenie prebieha už dlhodobo ( migrácia obyvateľstva za prácou ) môže nastáť ďalší problém, že politici nasťahujú množstvo migrantov do záchytných táborov ( jeden z nich je aj v Humennom). Snáď bude úvaha a predstava nesplnená a nedopadneme ako niektoré Európske metropoly s ktorých sa postupne stávajú Moslimské mestá.

Pomáhajme ale nie na území EÚ.

Humanizmus a priateľstvo je dôležitým znakom fungovania jednotlivých kultúr. Na druhej strane si však nemôžme zobrať to čo nás robí hrdými . Pomoc migrantom by mala byť mimo územia Europskej únie (pomocou záchytných táborov napríklad v Turecku, ktoré by pomohli migrantom jedlom, ošatením a podporou pre plnohodnotný život). Predovšetkým by ich zachránila od vojen od ktorých tak väčšina obyvateľov Afriky a Ázie uteká.

Buďme Humánny ale nie naivný .

zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/4597/imigranti-uz-dokonca-ziadaju-domy-luxusne-byty-im-uz-nestacia-brilantne-zastavime-ich-prijimanie-na-slovensko/#

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články